Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy s6 klón mennyire ér meg...

Egy s6 klón mennyire ér meg 30k-t?

Figyelt kérdés
Teljesen vadonat új bontatlan doboz meg stb stb. De mennyire használható??? :) ugyebár mondanak róla minden szép és jót :) de mindabból a meséből amit nyomnak róla mennyi igaz??? :)

2015. júl. 8. 14:33
 1/9 kérdező.. ***** válasza:
Klón 1Ft-t nem ér.
2015. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30 forintot sem ér de ha érdekel milyen telefont érdemes venni ennyiért akkor szívesen leírom.
2015. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Klónokból létezik sokféle, láttam már jobb minőségűt is, de olyat is amiben a csatlakozás belül két kábel összecsavarásából állt. A klónokról azt kell tudni, hogy többségében nagyon hitvány minőségűek és ha elromlik benne valami, akkor sosem kapsz hozzá alkatrészt! Max kínából. Egy jó minőségű telefonban is már fél évente-évente kell érintőt cserélni az elhasználódás miatt.

És speciel röhögve zavartam el a szervizemből azokat, akik a klónokat hozták javításra. Belül a forrasztások pontatlanok, ócskák, kispóroltak! Volt olyan fickó aki pár hetente hozta a telefonját, mert mindig lett valami kontakt hibája belül a panelnak. Ő volt az utolsó, azóta soha-senkinek nem vállalom be. Ezért a pénzért már lehet kapnál egy s4 minit is, ami pár évig elmenne...

2015. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Nem szanad clone-t venni. Általában egy szar az egész, és egy hónap mulva annyi neki. (Persze vannak kivételek, de megéri a kockázatot???).

30000-ért már kapsz ehy jó kis lumiát, ami 1000x többet ér mint a clone.

Nem érdemes megvenni. Még 5000-ért sem.

2015. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a járda mellett találnék egy klónt, akkor is inkább berúgnám az árokba, nemhogy még egy Forintot is fizessek érte.
2015. júl. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 16. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudom már régi a kérdés de azért válaszolok. Simán megér annyit a jelenlévő válaszokból kiderül azt se tudják miről beszélnek....
2016. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig kell egy hülye, aki széllel szemben hugyozik...
2016. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem klón-om volt kb ugyanazt tudta mint az eredeti csak töredék áron..... 1-oka volt annak hogy váltottam mégpedig az hogy megtetszett egy máik (kinézetre)
2016. jan. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!