Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt ajánlanátok?

Melyik mobilt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeptemberben hozhatok ki új mobilt és szeretnem lecserélni a jó öreg lumia 820-am. ebben kérném a ti segítségeteket ez ügyben.

Szeretnék egy csúcs mobilt venni hogy egy ideig ne legyen rá gond.

Íme a versenyzők! :D


Sony xperia z3

Samsung Galaxy s6

Samsung Galaxy note 4

Lg g4


A két Samsung közül ink a note-ra hajlok cserélhető aksi nagyobb képernyő és jobb üzemidő miatt !


Iphone szériát köszönöm nem ! :) válaszokat megköszönném :)



#Ynynsn
2015. júl. 8. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
En akkor a Note 4-nek elegge megfelelo, de valoszinuleg tovabb tamogatott telot ajanlanam, a Nexus 6-ot.
2015. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Smittes ***** válasza:
Lumia még egyszer nem jöhet szóba?
2015. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem éri meg most csúcstelefont venni, várj méééég kicsit.. hamarosan jön ki egy rakás új csúcskészülék ami veri majd a jelenlegieket
2015. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kérdező.. ***** válasza:

Most nagy hiba lenne venni bármit is.

Jelenleg perpillanat iphone 6/Lg G4/Nexus 6 éri meg,

DE 2-3 hónap múlva már egyik sem lesz az.Mivel most jönnek még csak ki a idei év legbrutálisabb telefonjai.

OnePlusTwo/Xperia Z5/Nexus 5 2015/Lg G pro 3/Xiaomi Mi5/Galaxy Note 5/Iphone 6s/Moto X 2015/lumia 940

Ezek mind messze jobbak lesznek a mostani telefonoknál.

Szóval ha most akarsz telefont venni,akkor semmiképp ne tedd,mert érdemes kivárni ezeket.

2015. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem akkor várok vele. Majd figyelgetem hogy mikor mi fog piacra kerűlni.

Egyébként lumia nem kell most :)

2015. júl. 9. 04:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül az S6 és a Note 4 a legjobb. De ajánlom az S6 Edget is, én is most váltottam S4-ről és nagyon szuper. Persze várhatsz is, de ilyen alapon életed végéig is várhatnál mert mindig lesz jobb.
2015. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!