Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt ajánlanátok a 3...

Melyik mobilt ajánlanátok a 3 közül?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 735

Samsung galaxy core prime

Samsung galaxy grand prime


Még nem volt ilyen telóm, véleményeket várnék róluk.

Köszi



2015. máj. 13. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is döntsd el melyik oprendszer jön be jobban.

Mindkettő jó, de Androidra több az alkalmazás. Már WP-re is azért jóval több van, mint régen, de még mindig egyértelműen lemaradásban vannak.


Ha WP, akkor Lumia 735, ha Android, akkor a másik kettő közül kell eldönteni.


Hardveresen nagyjából megegyezik a két telefon, de a Grand Prime-nak egy fokkal jobb a kijelzője, nagyobb az aksija is, és jobb a kamerája.

Másik viszont már frissíthető Lollipop-ra, Grand Prime meg még nem, bár gondolom később arra is jön a frissítés.


De egyiket sem venném meg, Moto E 2015 elmondhatatlanul jobb a kettőnél.

2015. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha hosszútávra tervezel és nem félsz az újításoktól, akkor lumia. WP-ben van a jövő, legalábbis szerintem..

Igaz, hogy 1 kicsit lemaradásban vannak, de be fogják hozni a lemaradást szerintem. Arról nem beszélve, hogy a Nokia( mostmár Microsoft) a fő telefon gyártó, nem úgy, mint az androidnál, hogy van 1000 féle/márkájú telefon és megkapnak egy egyesített szoftvert, aztán azt a gyártók maguk barkácsolják..


A WP sokkal optimalizáltabb, gyorsabb, szerethetőbb (szerintem).


Androidom van jelenleg, de pocsék a memóriakezelése, akad, döcög, lassú, újraindul, pedig nem egy belépőszintű telefonról beszélünk...


Nyáron mindenképp veszek egy Lumiát, te is tegyél hasonlóképp szerintem..:)


Ui: A samsungokat direkt nem vettem bele, mert rájuk is igaz az alap android skatulya, talán kicsit jobban optimalizálják a rendszereket..:)

2015. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kérdező.. ***** válasza:
735,ha android kell akkor Moto E 2015 vagy Moto G 2nd Gen 4G
2015. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!