Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Galaxy S3...

Mi a véleményetek a Galaxy S3 Neo-ról? Hogy viszi a játékokat, facebookot, youtubeot stb. ?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 13:28
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
Már nem mai gyerek.Játékokat már nem viszi jó.Nem ajánlom,mert szoftveresen sincs már támogatva.
2015. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha értem de mennyire rossz a játékok terén hogyha azt mondod nem viszi jól?Mert akitől kapom annak most mindent elvisz legalábbbis amiről én tudok.
2015. júl. 10. 13:53
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
Már nem éri meg venni,viszont ha ingyen kapod akkor jó.A kisebb,közepesebb játékokat még elviszi,de a nagyon erőseket kétlem,hogy lagg nélkül vinné.
2015. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés köszi.De a facebook youtube internet az elmegy rajta simán ugye?
2015. júl. 10. 14:17
 5/7 kérdező.. ***** válasza:
Az el.
2015. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az persze hogy megy rajta de akkor sem éri meg ilyen telefont venni. Az LG G3 Beat jobb és olcsóbb.
2015. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De én ezt valakitől kapom akinek már megvan egy ideje.Úgyhogy nincs választásom
2015. júl. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!