Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 535 jó telefon...

Microsoft Lumia 535 jó telefonnak számít?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl sokat telefonra költeni mivel úgy is max 1,5 évet használom. Így járt a Samsung Galaxy young telóm is. De lehet hogy azért mert lassú sz.r. Vagy még szóba jött a galaxy y1, csak attól félek hogy az is belassul. Légyszi akinek van ideje egy két szót írni, hogy a lumiát válasszam vagy a samsungot. Főként netezésre, zenehalgatásra, youtubozásra kellene. De azért ha van pár jó játék, azért sem tiltakoznék. De úgy hallottam, hogy a microsoft-ra nem lehet játékot tölteni, ez igaz? Még csak androidos telóm volt.
2015. júl. 10. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nehogy a szamszungot válaszd! már én is megjártam vele nagyon. most egy 535 tulaj vagyok, semmi bajom vele, csak ha izzadt az ujjam, akkor nem jól érzékel. az meg jó h.ülye aki azt mondta neked hogy a Micrososftra nem lehet játékot letölteni -.- lehet csak még nincs annyi mint droidra. de folyamatosan bővül (és játékokat is nagyon jól viszi, pl. az Asphalt 8 1,5 GB helyet foglal, komolyabb játéknak mondható, mégsem akadt meg még egy fél másodpercre sem)
2015. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
de ugye azt te sem gondoltad kolmyan, hogy egy fél éves telefon helyett válassz egy 4 éveset? :D
2015. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

már ezek alapján is jobb az 535. a Y már belépőkategóriás telefonnak se mondható. 1 magos, 0,83 gigahertzes proci, 290MB RAM-mal? ezen még a legegyszerűbb játékok is összevissza laggolnának. 240 x 320 pixeles felbontású TFT kijelzőú 65 ezer színárnyalattal? na ne... 2 megapixeles kamera?? 320 x 240-es videófelbontás? az 535-é se annyira jó, hát akkor még ez... de lehet, hogy vaalmi más samsunggal akartad összevetni a Lumiát

2015. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

535 netezésre kiváló, a médiahangerő skála 30-as, így elég hangosan is lehet hallgatni zenéket (videőkat)

(én írtam minden választ)

2015. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2015. júl. 10. 21:57
 6/7 anonim ***** válasza:
én írtam minden választ :D
2015. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor neked köszönöm szépen :)
2015. júl. 11. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!