Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 3 melegszi...

Samsung galaxy note 3 melegszik töltéskor. Normális?

Figyelt kérdés
Ilyen széles a töltő, amit a telefonba dugunk. Kb 45 perc alatt teljesen feltöltötte a telóm, (a széles fejű töltő miatt) de felmelegedett a kamera alatt. Normális ez ha ilyennel töltÖm a telóm? Amit tegnap vettem újanon..

2015. júl. 11. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg újra légyszives.
2015. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Ilyen széles a töltő"


Ez alatt mit értesz? Nem egészen értem. Szabványos micro USB-re gondolsz?

Egyébként mennyire melegedik fel? Vannak különféle hőmérséklet mérő appok is a Play Áruházban, töltsön le egyet, és írja le mennyi az a "sok".

2015. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyébként azt még hozzátenném, hogy 45 perc alatt teljesen lemerítve nem fog sehogy feltölteni 100%-ra, ez egészen biztos.
2015. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Így vissza olvasva elég viccesen hangzik :D

Duplája a normális szabványú micro usb-nek. Mint a galaxy s5 nek. Nézzetek képet es a telefon alján látni fogjátok hogy a töltő mellett van egy másik bemenet. Ez direkt azért ilyen nagy mert felgyorsítja a töltést

2015. júl. 11. 11:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Hmm... Értem. De ez akkor is butaság, hogy 45 perc alatt feltölt.
2015. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom pontosan mert közben neteztem másik készülékről. Kb 1 óra
2015. júl. 11. 12:01
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


És huszon valahány százalékon volt.

2015. júl. 11. 12:02
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy újanon vettem ezt a telót tegnap, és 2 akumlátort is kaptam. Egyik a telefonban ami kicsit ütődött volt, felcímkézve hogy 'note 3' stb. A doboz allján volt egy másik akkumlátor az bontatlan. Hasznaáljam azt? Vagy lehet azért is melegedhetett mert első töltése volt? Az életidejével semmi gond nincs nagyon jól bírja.
2015. júl. 11. 12:06
 9/13 anonim ***** válasza:

2 akksit adnak hozzájuk?

2napja vetted újonnan és az akksi ami benne volt ütött kopott?

Biztosan újat vettél és egyáltalán eredetit?

2015. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, 100% hogy eredeti, annyira hülye azért nem vagyok... szóltak hogy minden készüléket előbb le check-olnak mielőtt szállítják. Lehet hogy benne maradt egy teszt aksi? Lehet nem akarták kibontani amit volt hozzá és ezért volt felcímkézve?
2015. júl. 11. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!