Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom elérni azt hogy a...

Hogy tudom elérni azt hogy a telefonomon a lezárt képernyőnél megjelenjenek az értesítések?

Figyelt kérdés

Úgy mint az Ultimate Lollipop Lockscreen appnál.

Beállítottam az értesítés-hozzáférésnél hogy bepipáltam a Képernyő zárolása mellett lévő checkboxot de nem jelenik meg a képernyőn semmi, max az értesítési sávban.

Amikor megvettem a telefont az osztálytársamtól akkor emlékszem hogy ott voltak az ő messengeres értesítései csak én ugye közben újratelepítettem és már nem jelenik meg.



2015. júl. 11. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Next alkalmazást.
2015. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az egy launcher ha nem tévedek, ugye?

Azokat nem nagyon szeretem mert leterheli a telefont, főleg az enyémet. L7 II-m van.

Meg lehet ezt oldani rendesen is, külső app nélkül, csak én nem tudom hogy hogy kell..

2015. júl. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!