Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy LG g4 et, de nem...

Vettem egy LG g4 et, de nem kapcsol be, valaki segítene? Ha nem jó akkor veszek inkább helyette egy iphone 6 ot.

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nyilvan boltban vetted, nem egy kigyurt, felig roman kanc**anytol, kezbol, a teszko parkolojaban.


Tehat nyilvan visszaviszed oda, ahol vetted, es garanciaban kicserelteted.


Persze ha ez itt fentebb puszta fantazmagoria lenne, mehetsz ahova latsz.

2015. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt a 2őt ajánlotta barátom,neki volt egy iphone-ja,azt mondta jó,de nincsen rajta garancia(szerintem)
2015. júl. 12. 00:20
 3/12 A kérdező kommentje:
Amugy nem nagyon értek ilyenhez...lehet nem is jó helyen akarom bekapcsolni...még tanulom
2015. júl. 12. 00:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Használtan veted ? Kitöl boltban ,vagy magánszemélytöl? Illetve keresd ki a használati utasitátát az lg honlapjárol szerintem fent van és olvasd el.ott le van írva hol és hogyan kell bekapcsolni.
2015. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Teljesen új,boltban vettük...azt mondták hogy menjek valami"gúglű"be és oda írjam be a telefon nevét és ott megvan a kiskönyve...azt nézzem meg,ha akkor sem akkor vigyem vissza
2015. júl. 12. 08:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Google

És ne haragudj de ha síkhülye vagy hozzá akkor minek veszel ilyen telefont?

2015. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy könnyen meg lehet tanulni
2015. júl. 12. 11:15
 8/12 anonim ***** válasza:

"Google

És ne haragudj de ha síkhülye vagy hozzá akkor minek veszel ilyen telefont?"


Ja mert te ugy szulettel, hogy mindent tudtal azonnal? Miert kell lehulyezni szegenyt, azert mert nem tud hasznalni egy k?urva telefont?

2015. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem de ha a barátja tanácsolta neki ezeket a telefonokat akkor miért nem segít neki?


Egyébként ha jól tudom hátlapon lévő középső gomb.

2015. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Neuhauser László ***** válasza:

Teljesen kezdőnek csúcskategóriás okostelefon.....


Hát gratulálok, ezt a pénzt másra is el lehetett volna költeni, és egy kezdőnek elég lett volna egy közép- vagy felső-középkategóriés telefon is BŐVEN

2015. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!