Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet venni iphone 5-öt?

Hol lehet venni iphone 5-öt?

Figyelt kérdés
Megéri szerintetek?

2015. júl. 12. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Jófogáson találsz a leghamarabb.

Ezt neked kell tudni mire szeretnéd használni.

De inkább pótold ki és 5S-t vegyél.

2015. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
20%
Használtan tudsz venni és nem éri már meg.
2015. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 HUN_Sector ***** válasza:
33%

Mivel még 4s is van újonnan (media markt 70000ft), ezért 5s is van.

[link]


A 8GB sajnos semmire sem elég, ezért linkeltem a 16-ost. A 8-asból ugyanis 1,5 GB marad csak a fájljaidnak, minden mást a rendszer sajátít ki magának.


A telefon szoftvere stabil. A processzor megfelel egy középkategóriás belépőszintnek. S elmondtunk mindent.

Ezért kérnek el egy valag pénzt. Mint iphone felhasználó mondom, hogy macerás üzemeltetni a telefont, mindent konvertálni kell, itunes-al és iclouddal kell b*sz*kodni. Nem érte meg a vásárlás. Ráadásul nincs 1 éves a telefonom, de már olyan mérhetetlen szinten belassul, hogy ha gépelek egy e-mailt, 3-4 másodperccel később jelennek meg a betűk a lenyomás után.

Windows Lumiával ilyen nem volt, pedig az csak egy 60000-es telefon volt.


Így az én tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy nem éri meg iphone-t venni, mert a technikai szín vonala fordítottan arányos az árával.

2015. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HUN_Sector ***** válasza:
(annyi helyesbítés, mivel nem voltam egyértelmű: 8GB-ost C modellből tudnál venni, de nem szabad, S modellt meg 16 GB-ostól kezdődően)
2015. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

LoL nemtudom mit beszélsz? 3-4 másodperccel később jelennek meg a betűk? :DDD

Én még elvagyok a 4S-sel pedig nem mai darab, és tökéletesen megfelel, pedig a nap kb 7-8 órájában nyomkodva van leginkább internet, fb, hasonlók. Még nem tapasztaltam ilyen jellegű hibákat?

Mit kell konvertálni állandóan? itunes meg ilyen hülyeségek?!

2 éves a telefonom, és kb jóha 2x volt rárakva a gépre, de az is csak zene ügyben.

Iosnak meg teljesen megfelelnek a belsejében lévő alkatrészek. Hiába "alsókategóriás". Az applenak vannak a mobil piacon a legerősebb 2magos prociaji.Sőt annyira erősek,hogy felveszik a versenyt a helyenként 4 és 8 magos processzorokkal.

Kedves kérdező! Igen megéri még, de a helyedben inkább 5S-t venném meg ha hosszabb távra terveznék telefont (2-3 év).

2015. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem megéri!

Egy éves a telefonom és semmi baja tökéletesen teszi a dolgát a legújabb IOS-el ,és elvileg az IOS 9 még gyorsítani is fog valamennyit és mivel megkapja a 4s is az IOS 9 -et ezért az Iphone 5-nek az IOS 10 lesz az utolsó amit megkap de szerintem egy 2 évig még tökéletesen használható:)!

2015. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!