Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefon lopott volt?...

Ez a telefon lopott volt? (Többi lenn)

Figyelt kérdés

Használtan vettem iphone 5s-t. Régóta volt már iphonom, csak csekkoltam, hogy eredeti legyen amikor vettem. (arra figyeltem hogy ne klón legyen) Viszont arra nem figyeltem, hogy a find my iphone zölden volt hagyva, azaz keresési módban van még most is.

Ahogy elkezdtem használni, kérte az apple id-em (üres mezőbe írtam be a sajátomat, nem másét!) és a jelszavamat. ....A kérdés, hogy ha az illető valóban eladta (és nem lopták tőle) akkor ez így jó?

Ha lopott lenne, akkor nem más apple ID jelszavát kérte volna? És nem engedett volna felhasználót váltani? Hogy működik ez?

Eleve nem is volt benne más felhasználónév.

Azt olvastam, hogy ha lopott lenne, akkor nem engedte volna hogy a sajátomat írjam be hanem más ID jelszavát kérte volna...

Jól gondolom?



2015. júl. 12. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mert ugye bár akkor nem engedte volna szerintem, hogy be írd és, hogy használd:). Ha nagyon aggaszt vidd be egy Apple boltba/szervizbe mondd el mi volt ok válaszolnak :)!
2015. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!! :)
2015. júl. 19. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te aktiváltad be nulláról?

Mert lehet, hogy nem lopott, de ha nem a te nedvedre van most regisztrálva akkor még gondod lehet belőle.


[link]


[link] [link]

2015. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a "find my iphone" az én nevemen van, az én iOS fiókommal. Amikor megnyitottam wifin, akkor azonnal kérte a felhasználónevet, jelszót, hogy be tudjon jelentkezni. .... Ennyi akkor? Dejó lenne.. Köszönöm ezt a választ is.
2015. júl. 20. 09:45
 5/7 A kérdező kommentje:

Még valami: "ha nem a te nedvedre van most regisztrálva akkor még gondod lehet belőle" - ez a regisztráció miben nyilvánul meg? Hol van ilyen? A findmyiphone-nál?

Ha zárolva lenne, akkor semmit nem tudnék használni(?), ma akkor már egy könyvnehezék lenne (?) ... Mert fizetős alkalmazásokat (is) töltök, úgy használom, ahogy kell, nincs gond - eddig.

2015. júl. 20. 09:50
 6/7 A kérdező kommentje:
nevedre :D
2015. júl. 20. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Könyörgöm legalább olvasnád el amiket linkeltem!!
2015. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!