Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erre a célra jó választás egy...

Erre a célra jó választás egy LG G2?

Figyelt kérdés

A mostani telefonom már 4 éves és van olyan, hogy nem tudok rá egy appot feltenni, mert vagy kevés a tárhely, vagy a rajta levő régi androidot nem támogatják.


Leginkább böngészem rajta, a navigációt használom, plusz egy-két egyéb appot, játszani nem szoktam. Erre a célra a legtöbb most kapható telefon alkalmas lenne, de arra gondoltam, hogy ha nem is túl drágát, de akkor már olyat veszek, ami 2-3 évig még biztos jó lesz (az Android 5-öt biztos támogatják majd pár évig az appok) és a hardver is olyan, hogy elviszi az appok többségét a jövőben is, és jó az üzemideje.


Erre a középkategoria aljáról gondoltam egy telefont, és az LG G2-t elég jónak mondják onnan. Az szerintetek alkalmas erre célra? (Nem csúcs, inkább mérsékelt kihasználtság, és elfogadható jövőállóság nem túl drágán.)


Szóval az LG G2 jó választás? Vagy esetleg más javaslat 80 körül?



2015. júl. 12. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jo telefon nekem is ilyen van. Igaz h meg csak fel eves, de soha sem szokott lefagyni, rendesen lehet rajta bongeszni, szerintem teljesen megeri az arat. Es mellesleg gyonyoru kepeket lehet vele csinalni!!! :)
2015. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
Megéri.
2015. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
80k körül más jelölt esetleg? Vagy ez a legjobb ilyen áron?
2015. júl. 12. 16:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert LG G2-vel kapcsolatban képernyősárgulási problémákat olvastam. Nem tudom, mennyi esélye van, hogy ilyenbe belefutok.
2015. júl. 12. 16:25
 5/6 kérdező.. ***** válasza:

80k-rt én OnePlusOne-t vennék vagy nexus 5-t,igaz a 100k rendes helyen.

[link]

2015. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A OnePlus One 110 ezertől kezdődik, ami kicsit borsos: [link]


A linkeden 80-nak írják, de ott kifogyott.

2015. júl. 12. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!