Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy telót mit csináljak?

Találtam egy telót mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma voltam kocsival eggyik városba korul néztunk és mikor a parkoloba kiszálltam a kocsibol a foldon volt egy xperia z2 gyors be raktam kocsiba.Most már itthon vagyok mit csináljak hogy ne tudják le nyomozni?állitolag ha elásom akkor nem tudnak vele mit kezdeni szerintetek?

2015. júl. 12. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És ha elásod akkor te mit tudsz vele kezdeni ? :D
2015. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
vedd kia sim kártyát
2015. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Be tudod kapcsolni? Nem kér kódot?

Én a múltkor egy Nexus 5-st találtam. Szerencsére nyitva volt és fel tudtam hívni róla az " anyu" számát.

2015. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Helyedbe elvinném a rendőrségre. Mert ha elásod abból neked sem és annak sem lesz haszna aki elvesztette, és ha rátalálnak nálad még bajod is lehet belőle, sőt gondolj bele abba is, hogy hasonló helyzetben neked is , hogy esne ha visszakapnád az elveszett telódat, tőlem már loptak el telefont, nem volt valami kellemes érzís, de pldvolt egy eset, hogy egy leany nagy áruhazban kinalgatott parfümöket, éppen egy padon ültem és ő is odaült eleghosszúvolt a pad, mivel nem volt zsebe maga mellé tette a telefont valami samsung galaxy lehetett nem ismerem azokat pontosan, átvette a cipőjét es ment vissza a pultjahoz de a teot ottfelejtette, neztem, hogy most mivan, azthittem, hogy valami rejtett kamera, desemmi nem történtmajd felkaptam és utanavittem, hatam möge tettem es utanamentem, mivel hatal allt nekem megkopogtattam a hatat, felemfordult mivel eleg szep leany volt én meg nem vagyok valami szép teremtés ugy nézett rám hogy ez a f@x mit akar ekkor előkaptam a mobilját es mondtam, hogy ottfelejtette a padon, örült neki nagyon
2015. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kivettem sim kártyát és kódot sem kér
2015. júl. 12. 20:50
 6/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy rossz érzés mivel én is jártam már sokszor igy és még sosem volt senki olyan rendes teremtés hogy vissza adta volna:) szoval akkor en miert legyek rendes?...
2015. júl. 12. 20:51
 7/16 anonim ***** válasza:
igazad van
2015. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igazából erre nem tudok mit mondani.

Elhiszem, hogy sz@r érzés volt, hogy a tied nem került elő, de ha lehetőséged van segíteni valakinek miért ne tennéd?

Akinek a telefonja nálad van, ő tehet róla, hogy a tied nem lett meg?


Csinálj amit akarsz, ásd el a föld alá magaddal együtt, hogy ott Angry Birds-özhess életed végéig, de én nem lennék olyan féreg, hogy megtartsam :)

2015. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ez van :) mindenki máshogy gondolkozik..
2015. júl. 12. 21:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Végülis nemvagyok én kertész, hogy egy gyökerrel foglalkozzak
2015. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!