Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Sony Xpera M2 telefonomat...

SOS! Sony Xpera M2 telefonomat nem tudom bekapcsolni és nem reagáll semmire! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap este még gond nélkül működött, ma reggel pedig mikor meg akartam nézni az időt teljesen fekete volt a kijelző. Felraktam töltőre hátha lemerült, de az a kis fényjelzés, aminek jeleznie kellene, hogy töltődik nem világít. A bekapcsoló gombra se reagál! Még egy hete sincs nálam!

2015. júl. 13. 09:16
 1/3 anonim válasza:
Boltba vetted vagy kéztől? Ha bolti, gari még biztos van rá, vidd be. Ha nem... akk is max szevíz. Meg próbálkozz, SD nélkül, sim nélkül stb... :S Azt nem mondom, h próbáld meg újrahúzni, mer az kétesélyes, főleg, ha még nem csináltad.
2015. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ahol a sim kártyát meg az sd kártyát belehet rakni ott van egy off felirat a felett van egy kör azt nyomd meg tűvel.
2015. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Elindult :)
2015. júl. 14. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!