Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S! Miért vannak letiltva...

S. O. S! Miért vannak letiltva a hívásaim?

Figyelt kérdés
Nem tudok hívni, nem csörög ki a telefon, a végén azt mondja, hogy sms-ben értesítik, mert nem elérhető, aztán közli, hogy tiltott állapotban nem lehet hívni!! Mi ez? Rámentem, és Minden hívás tiltva van, kimenő, bejövő, stb. Jelszót kér. De fogalmam sincs mi az a jelszó?
2015. júl. 13. 09:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem csináltam semmit, tegnap még telefonáltam. Illetve, fél órája hívtak engem is, rejtett számról, de azt nem szoktam felvenni... rá 10 percre akartam tárcsázni és nem engedi.

Jelszónál pedig váratlan hálózat valaszt jelez.

2015. júl. 13. 09:55
 2/2 anonim válasza:
Kódnak próbáld meg beírni a biztonsági kódodat (amit a szolgáltatódnál adtál meg). Ha nem emlékszel, vagy nem működik, hívd fel az ügyfélszolgálatot, kérdezd meg, mi a gond.
2015. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!