Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Google nexus...

Mit gondoltok a Google nexus one-ről?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát én speciel azt hogy IPHONEEE
2010. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ajjfónos emberekre ne hallgass, a többség csak tinilány/tinifiú, aki szerint menő az almástelefon, de azt sem tudják, hogy mit tud az a kis szar.

Nexus One ezerszer jobb almánál, és nem csak az alma logóért fizetsz annyit amennyit.

Jó telefon, az egyetlen "hátránya", hogy nem multi-touch, de ha jól tudom európába már multi-touch-ként érkezik.

2010. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
megkérdezhetem hogy szerinted mit tud a nexus one amit az iphone nem?
2010. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pl multaskot tud. Full flash böngészőben (értsd nem csak youtube, hanem akár flash játékok honfoglaló stb). Normális kamera (bár a minősége 2008 ban lett volna kb elég a nexusnak, de az iphone 3gs is nonszensz 2006-os n73 n93 jobb nála). Iphone tft kijelző :) Ultragáz, nagyon ronda kontraszt, valszeg aki ezt ajánla még nem látott amoled kijelzőt (lásd samsung i8910 vagy akár nokia n86).


Szerintem ha jól akarsz járni, akkor mindenképpen android vagy symbian közül válassz. Iphone csak zenére meg játékra jó, de ezen ugye elég sok user nem lát tovább, akinek ez az első "oprendszeres" telefonja.


Nekem S60 melett van egy játékra meg zenére, de telefonnak sosem kéne, őrjítő hibák vannak benne.

2010. márc. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És igen, androidban is van multitouch, sőt az újabb symbianben is, már csak meg kéne jelenniük az első készülékeknek.
2010. márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és a Sony ericsson xperia x10-ről mi a véleményetek?
2010. márc. 5. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
semmi
2010. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!