Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A3-mas telefonn...

Samsung galaxy A3-mas telefonnal kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem,minden oké a készülékkel,leszámítva a hangszóróját,ami számomra kicsit furcsa. Bármilyen zenét próbálok lejátszani rajta,olyan a hangzása,mintha valaki befogná a hangszórót,és picit recseg is. Nem tudom,hogy gyárilag ilyen-e,vagy elromlott,vagy esetleg valamit állítani kell rajta(már ezzel is próbálkoztam),mindenesetre még nem szeretném visszavinni a boltba,amíg nem tudom biztosan,hogy hibás-e. Van valakinek valamilyen ötlete,hogy mit lehetne vele kezdeni? Előre is köszönöm a segítséget.

2015. júl. 14. 10:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne visszamenni abba az üzletbe,ahol vetted.Mondd hogy recseg,és hogy furán szól.Ott talán mondanak rá valami tippet,vagy helyben megnézik.A hívásnál is ezt csinálja?
2015. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem vidd vissza a boltba és mondd el a problémádat. 3 dog lehet;1.gyárilag ilyen=szar a teló megszívtad 2. Kicserélik mert hibás.3. Az ottaninszakber szétszedi megnézi és elmondja h mi van.
2015. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!