Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonvásárlás utáni teendők?

Telefonvásárlás utáni teendők?

Figyelt kérdés
Holnap fog megjonni a Samsung Galaxy S6-om es arra lennek kivancsi, hogy miutan kicsomagoltam kell vele majd barmit is csinalnom? Ugy ertem, hogy amikor eddig vettem telefont anyukam mondta, hogy fel kell toltenem aztan teljesen lemeritenem.. esetleg utana huzamosabb ideig tolton hagynom.. nem emlekszem pontosan, mar reg volt. Azt hiszem kisutesnek hivjak. Tehat arra lennek kivancsi, hogy kell majd valami ilyesmit csinalnom a telefonnal, vagy feltoltom eloszor es boldogan hasznalhatom utana ahogy akarom? Koszi szepen elore is a valaszokat, elnezest az ekezetekert!

2015. júl. 14. 19:57
 1/3 kérdező.. ***** válasza:

1.Kibontod

2.Felteszed tölteni

3.Feltölt 100%-ra és leveszed

4.Használod.

2015. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek már régen más akkumulátorok, mint amiket többször fel kellett tölteni és csontra lemeríteni.


Ez Li-polymer amit inkább nem is jó lemeríteni.

2015. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezeket az akkukat kb 10 éve nem kell már kisütni. A NiMH akksikat kellett, de ilyennel rég nem árulnak telefont. A ma kaphatókban Li-Ion akksi van amit nem kell kisütni!
2018. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!