Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Írnátok véleményt Doogee...

Gloria200329 kérdése:

Írnátok véleményt Doogee dg850 hitman okostelefonról?

Figyelt kérdés
Ezt fogom kapni szülinapomra. Valakinek, akinek van, leírnáróla a véleményét, és ha kérhetem, akkor részletesebb beszámoló arról, hogy mit tud. Nem informattikai adatokra vagyok kíváncsi, mint hogy hány gb a ram-ja.

#mobil #telefon #okostelefon #okos #tapasztalat #Hitman #Dooge #dg80 #doogee dg850 #doogee hitman dg850
2015. márc. 7. 19:41
 1/3 Nteo válasza:
Holnap kapom meg...tapasztalatot írok!:)
2015. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AdyMan válasza:
Hello! Megkaptad-e a Hitman-t? Remek egy telefo. A középkategóriás telok közt szerintem az élen jár!
2015. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AdyMan válasza:
1GB RAM + 16GB ROM, 13.0MP(rear)+8.0MP(front),négy mag,1,3GHz,5"HD a kijelző. Teszi a dolgát rendesen! Két honapja használom.
2015. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!