Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A microsoft lumia 535 megéri...

A microsoft lumia 535 megéri az árát? Most androidos telefonom van (Sam. GalA3) a wp-k jobbak az androidnál ha igen miben? Csak kiváncsi vagyok mert ha úgyvan veszek egyet! :]

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
megeri, legjobb ar/ertek aranyu telefon a kategoriaban
2015. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem majdnem 2 éve Lumia625 van. Nem vennék Mégegyszer!
2015. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kérdező.. ***** válasza:
Megéri.
2015. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jo nekem meg 535om marcius ota es imadom :D
2015. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Abszolút megéri.


Ami a Lumia 625-t illeti: két éves telefon, és mégis megkapja a Windows 10-et. Lehet nem tökéletes már, de egy két éve alsóközép kategóriás telefonnak azt hiszem ez megbocsátható... főleg annak fényében, hogy az akkor vele egy árkategóriában lévő Androidos telefonok már rész a szeméttelepen vannak.

2015. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Alig vártam, hogy a céges Androidos "csoda" helyett kapjak egy 830-as Lumia-t. Imádom. Szép, nagyon össze van rakva, sallang és giccs mentesen végzi a dolgát. Minden alkalmazást megtalálsz amire szükséged van. (nem játékra vettem, egérmozin nem játszok FPS-t :D )


Android-os szépen, lassan és biztosan lassult. 1 GB RAM-ból 768 elérhető, alap helyzetben ebből ~600 foglalt. No...ez magáért beszél sztem.


Wp-nek nem kell erőmű, bármit teszel rá nem lassul, nem kell kompromisszumot kötnöd ilyen téren. Az olcsó darabok is stabilak és gyorsak, nem kell 100.000+ szép magyar forintot leszurkolni, hogy "stabil" legyen egy telefon.


Szóval megéri, igen. :)

2015. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Na meg én nem akartam tamagocsit venni (Androidos telót), amit ha nem babusgatsz és nem gondozol, elpusztul. :)


Nekem egy stabil igavonó munkaeszköz kellett ,amin minden megvan ,ami egy Androidos telón, csak épp működik

2015. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 kérdező.. ***** válasza:

Gondol samsugja volt az utolsó válaszolónak.

Sokkal jobb az android mint a wp,csak megfelelő készüléket kell választani.(nem samsungot,sonyt,lg-t)

2015. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát ez hogy jobb vagy nem jobb felesleges vitatkozni mert vannak érvek ellenérvek mindkét oldalon :D egy bizonyos szinten már csak az számít hogy kinek melyik jön be jobban.. :D
2015. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sony-m nem volt,de a többi stimmel. Jellemzően 60-80.000-es telók voltak, és mind kivétel nélkül élvezhetetlen, egyenesen idegesítő volt. Ez gond...

100.000,de inkább 120.000 felett lehet kapni normális androidos telót. Nem mondom, hogy nincs, de problémának tartom,hogy az alsó és középkategória szinte használhatatlan.


Nem az van,hogy a drágább több szolgáltatást nyújt..hanem az van, hogy a drága használható, az olcsó nem.


Lumia-nal nincs ilyen. IPhone-nál sincs, de ott nincs olcsó kategória :D

2015. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!