Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet az iPhone-omnak?

Mi baja lehet az iPhone-omnak?

Figyelt kérdés

Néhány napja kivettem belőle a sim kártyát, mert másikat akartam beletenni. Erre villogott kicsit, majd kikapcsolt. Azóta nem tudom bekapcsolni, se sim kártyával, se nélküle. Nem reagál a home gomb meg a lock gomb együttes nyomására sem. (10mp-ig nyomtam ahogy írták).

Gép nem ismeri fel, az egyetlen életjel amit ad, hogy ha töltőre rakom néhány perc után rádöbben, hogy ő most töltőn van, és elkezd rezegni, de fél percenként. Végül leszedtem a töltőről is, mert idegesítő, hogy fél percenként rezeg.

Garanciám sajnos elveszett, mert egyszer összetört, és gsm-ben cserélték az előlapot.

Tippek? Vagy kezdjem el asztaltámasztéknak használni?



2015. júl. 15. 20:49
 1/2 maty02 ***** válasza:
0%

Kikapcsoltad amikor kiszedted a kártyát belőle?

Mert ha nem akkor jó drága asztalnehezéked van.

Milyen Ájfon'?

Szereldébe rengeteg pénzt eltudnak ezért kérni...

2015. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1

Nem kell kikapcsolni ahhoz, hogy SIM-et cserélj.


Kérdező:

Vidd el egy rendes szervizbe, pl.: iSamurai a WestEndben (feltételezve, hogy budapesti vagy).

2015. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!