Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidosok, segitenetek?

Androidosok, segitenetek?

Figyelt kérdés

na szóval arról van szó, hogy androidos telefonomon, amikor ramegyek a bal alsó sarokban lévő alkalmazás gombra akkor azt oldalak hiányosa, tudom hogy nem ez a főoldal, de azért zavar, mert vagy 5 oldalam van a 4 helyett. lehet hülyeség a kérdés, de hogy tudom ott athelyezni az appokat? szóval arról van s de azért zavar, mert vagy 5 oldalam van a 4 helyet. lehet hülyeség a kérdés, de hogy tudom ott athelyezni az appokat?



[link]


[link]


[link]



2015. júl. 16. 10:38
 1/3 A kérdező kommentje:
telefonról írtam a kérdést, ezért lett véletlenül megegyszer elkezdve..
2015. júl. 16. 10:45
 2/3 Norbi658441 ***** válasza:
Naszoval belemész ugyebár a menübe és most vagy a bal alsó érintős gomb vagy a jobb alsó(nemtudom,hogy milyen telefonod van,de Samsungnál a bal alsó)szoval rányomsz,behoz ilyen menüszerűséget és ott rányomsz a szerkesztésre,és máris áttudod húzigálni az appokat.Akkor tünik el egy oldal,ha nincs rajta semmilyen app,úgy nemtudod eltüntetni az oldalt,ha akár 1app is rajta van.
2015. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen, mert eddig én úgy próbáltam hogy nem mentem rá a szerkesztés gomba
2015. júl. 16. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!