Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-on a rádiót hogyan...

Szeretemacsokit kérdése:

Iphone-on a rádiót hogyan üzemeljük be?

Figyelt kérdés
Egy munkatársam megkapta a lánya iphone-ját és szeretne rádiót hallgatni. Egyet már le is tudtak szedni App Store-ról, de hiába kapcsolta be nem jött hang. Megnéztem és a fülhallgatón lévő gomb megnyomásával szólt. Később kipróbálta, hogy így fel tud-e venni közben hívást, de nem tudták hívni, mert repülőgépes üzemmódban volt. Amint kikapcsolta és újra megpróbált rádiót hallgatni nem működött már megint. Néztem a beállításokat de nem találtam semmit. Mit kéne tenni, hogy menjen a rádió rajta rendes üzemmódban is és ne csak repülőgépesen?

2015. júl. 16. 16:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Nincs benne rádió. Internetes rádiókat lehet rajta hallgatni, ahhoz internet kell, repülőgépes módban az nem működik. Furcsa amit írsz. Nem álmodta?
2015. júl. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez ma volt és én csináltam meg neki. Repülőgépes üzemmódban működött a letöltött rádió app. Akkor rendesen felhangosítottban miért nem?
2015. júl. 16. 17:53
 3/23 anonim ***** válasza:
42%

Milyen repülőgépes módban????? Egyáltalán tisztában vagy vele, hogy mi az a repülőgép mód a telefonoknál????

Kizárt, hogy működjön a mobilnet ilyenkor és hívni sem lehet a készüléket.

2015. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mi az az app, ami fel lett téve a rádiózáshoz?
2015. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Meg hányas iPhone-ról van szó?
2015. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Már lehet wifizni repülőgépes módban is, engedi, ha rányomsz. Nem értem, hogy ez miért probléma.
2015. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok. 17 evesen ugy hiszem elegge a mobilos vilagban nottem fel. Tisztaban vagyok a repulogepes uzemmod jelentesevel is. Viszont ti jobb ha ujra elolvassatok amit irtam es most figyeljetek is? Az app szo kiirva applikaciot jelent. Azaz nem online hallgatott radiot repulogepes uzemmodban... Hanem van egy bizonyos App Store nevu alkalmazas mely az iphonekon a Play aruhaz megfeleloje. Az onnan letoltott radion hallgatta es annak nem kell internet. A normalis valaszokat megkoszonom, mert en nem vagyok iphoneos szoval nem erten a mobil problemajat, hogy nornal modban miert nem ohajtja venni a radiojelzest. Az ekezetek miatt bocsanat, de csak mobilrol volt idom irni.
2015. júl. 17. 05:58
 8/23 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! iPhone-ra nincs fm rádió. Szóval ha az app storeból letöltött "rádió" repülőgépes üzemmódban működik csak, akkor ott komoly baj van, vagy az iPhone nem igazi vagy jailbreakelt (ehhez mondjuk nem értek) vagy valami más a probléma...

Megtennéd, hogy leírod az alkalmazás nevét és hogy milyen az iPhone típusa?

2015. júl. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az Iphone eredeti angliaban vasarolt. Megint beszeltem a munkatarsammal a radio mar mukodik csak a Class fmet nem hajlando jatszani,de gondolom ez mar alkalmazashiba. A valaszokat koszonom
2015. júl. 17. 08:04
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha gyárilag nincs benne rádió, azaz olyan vevő, de az alkalmazás "ráteszi", az nekem is kell. Ez nem reklám, ha megadod mondjuk az első 3 betűjét az alkalmazásnak és mondjuk az utolsót is :) KÉRLEEEEEEEEEEEEEEEK!!! Én is én is.
2015. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!