Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolt a telóm meg minden de...

Rootolt a telóm meg minden de miért van ez? Többi lent!

Figyelt kérdés

Telefon:Swees x506-3G mtk6572

Android:4.2.2 jelly bean

MediaTek (mt6572,mtk6572)

Probléma:Mivel nincsen téma kezelőm.

Amit nem is értek.

Letöltöttem xposed től egy theme activator.

Aktiválom a kiválaszott témát,újraindítom.

Utána megváltozik egy két ikon pl.Wifi,térerő meg a battery a többi nem.

Miért és hogyan lehet az hogy minden olyan legyen?

Nem custom romom van hanem gyári.

Vki megmondja hogyan kell? vagy esetleg egy jelly beanes témakezelőt tudna mutatni vagy bármi!

Mert unom a gyárit.

Szeretem tuningolni a telómat és ezeket a launchereket meg utálom mert eszi a ramot meg minden.

Vki írjon kérem!! ;-)



#Android #tuning #root #ROM #CWM #Jelly Bean #Official Rom #mtk6572 #theme manager #theme problem
2015. júl. 16. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy Nova Launchert, és akkor nem kell olyanokkal foglalkoznod, amit nem ismersz.
2015. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Noname vackoknál ilyen ez. Témakezelõ, mint olyan nem létezik, csak custom romokban, amit úgy alakítanak ki. Nem mintha az mtk-s hulladékokra lenne ilyen. A ram meg azért van, hogy használja a rendszer...
2015. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó addig értem de amit felteszek custom rom az fejjel lefelé van! Ez a másik gond :-/
2015. júl. 16. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs itt azon kívül, hogy vettél egy szart. Azon kívül mutasd már azt a "custom romot"...
2015. júl. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

lényegtelen mert az összesnél ezt csinálja!

google: mtk6572 lollipop custom rom

es ott vannak azok a romok amiket feltettem.

2015. júl. 17. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!