Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma vettem egy iPhone 5s...

Ma vettem egy iPhone 5s készüléket magánszemélytől, és az IMEI szám nem egyezik. Miért nem egyezhet az IMEI szám?

Figyelt kérdés
A fent emlitet telefonról van szó. Amikor megvettem és hazahoztam,akkor vettem észre,hogy ami a telefon hátulján,és ami a dobozon van IMEI szám nem egyezik. Viszont a telefonban amit kiir IMEI szám,az megegyezik a dobozon található számmal. Szerintetek mi lehet? Sajnos ami a készülék hátulján van szám,azt hiába próbálom lekérni,nem adja ki. Azt irja hogy helytelen. Viszont bevittem egy üzletbe és ott azt mondták hogy semmiféleképpen nem klón telefon. Ott azt mondták hogy az lehet a baki hogy amikor a srác megvette volt még rá garancia,és valami lehetett a telefonnal,ezért kicserélték neki,a hátlapot..És ezért van rajta teljesen más IMEI szám a hátulján,mint amit kiir a telefon.

2015. júl. 16. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkaptad a választ. A telefon meg működik, akkor ezzel most mi a gond?
2015. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a telefont szervizelte vagy az eladó vagy szervizben volt és elcserélték a hátlapot.
2015. júl. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem pusztán az nem hagy nyugodni,hogy a hátlapon miért van olyan IMEI szám amit nem ad ki a rendszer sehogy?
2015. júl. 17. 07:44
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Mar nem azért de neked a telefon hátlapján hol van IMEI szám???
2015. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4:

Láttál már iPhone-t valaha?

2015. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!