Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG telefonok vagy a Samsung...

Az LG telefonok vagy a Samsung telefonok jobbak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 09:16
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés! mert a Samsung jobb helyzetben van mint az LG, viszont az LG a G csúcs széria bevezetése óta nagyon jó és törekszik nincs kizárva hogy egyszer első lesz.
2015. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Osynho ***** válasza:
100%
Csak konkrét telefonokat érdemes összehasonlítani.
2015. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 kérdező.. ***** válasza:
Lg
2015. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
Sony. :-)
2015. júl. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
A Sony-k rosszabbak mert nem olyan szép a kijelzőjük mint egy LG vagy Samsungnak, amúgy technikában nincs sok különbség a három között.
2015. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam a Samsungban..tehát a szamszung az egy híg xar!!! Utálom! Csak rosszat bírok mondani rá!


De valószínűleg azért mert kicsit "elfogult" vagyok. ;)

2015. júl. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
Az LG sokkal jobb
2015. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
0%
Olyan jol lehet szorakozni az ilyen kerdeseken, mikor mar eleg jo arban lehet kapni iPhone-t, az embereket meg mindig at lehet verni Android telokkal. Megveszed az elk*rt LG vagy Samsung vagy akarmilyen sz*rt oszt 3 vagy 6 honap mulva kuka.
2015. júl. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 kérdező.. ***** válasza:
Igen,mert nem az alsókategóriát kell venni ezekből a márkákból.
2015. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

En nem a kategoriarol beszeltem hanem az operacios rendszerrol. De jo hogy emlitetted, az igazi atveres aztan az ha megveszed az androidot a legeslegfelso kategoriabol es azt dobod ki. Es adtal erte 20-30%-al tobbet mint a legjobb iPhone-ert.

Ha nem tiszta mirol beszelunk: az elcs*szett Dalvik Virtual Machine-rol, vagy az ujabban 'kitatalt' Android Runtime Process Machine-rol amirol azt mondja a Google hogy 'revolucionaris', persze csak azert hogy meg 100 milliadnyi dollara el lehessen adni vele sz*r telokat amik 6 honap mulva mennek a kukaba.

2015. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!