Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG telefonok vagy a Samsung...

Az LG telefonok vagy a Samsung telefonok jobbak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 09:16
1 2 3 4
 31/40 kérdező.. ***** válasza:

Nekem moto G 2nd gen-em i van és nekem nem kell semmilyen sepregető szar rá.Azok csak lassítják.Mond meg neki törölje le ha jót akar.

Az 5.0 tényleg el lett szarva,de 5.1-5.1.1-ben minden javítva van.IOS -t sem kell félteni ott is gyakran elcseszik a szoftvert aztán jönnek a javító frissítések.

Ja és még kihagytam a HTC márkát ami szintén a legjobbak közé tartozik.

Egyébként én tudom,hogy jó az ios,de azért nem kell isteníteni,mert láttam már saját szememmel egy i5c-t olyan durván lefagyni,hogy még nem láttam olyat androidon se és random kidobálásokat játékokból,szóval sz ios sem tökéletes és elismerem nagyon jó,viszont lehet akármilyen jó nekem nem éri meg a pénzét akkor sem.

2015. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Osynho ***** válasza:

A htx status ősrégi modell, teljesen irreleváns a mai felhozatalban. Azóta az android brutálisat fejlődött stabilitás, felhasználói élmény tekintetében. 80 euros telefon ugye más kategória, így nem összehasonlítható egy iphone-al, az s2 pedig a maga idejében egy brutálisan durva telefon volt, de mára ugye viccesen elavult.


"A letisztult kezelofelulet: Lasd fentebb, ugyanaz mint az UI, androidra hiaba csinalsz IOS masolat kezelofeluletet, az nem lesz egyenlo az IOS-n futo IOS kezelofelulettel."


Még szerencse. :D Kinek a pap, kinek a papné.


"Az iSight kameran nem az App-ot ertettem hanem a hardware-t. Azt a kamerat nem hiszem hogy lattad semmifele mas telefonban, le van vedve, csak az Apple hasznalhatja. "


És ez milyen előnyökkel jár azon kívül, hogy el lehet mondani, hogy bibibííí, nekem ájszájt kamerám van? Mert ugye minőségben simán hozza egy-egy a jobb androidos telefon az iphone szintjét.


"A retina nem hulyeseg, hanem 4-szeres pixel lefedes 1 pixel helyett."


Ezt fejtsd ki légy szíves, nem hallottam még róla.

Az általam felsorolt hibák GYÁRI tartozékokkal, GYÁRI szoftverrel, mindenféle buherálás nélkül jöttek elő. Ahogy a sim hiba, újraindulgatás sem a kábelek hibája. Bármilyen hihetetlen számodra, nem tökéletes telefonok az iphone-ok (;-) Persze ezt nem fogod elismerni soha, mert gondolom apple részvényeid vannak, vagy romantikus szálak fűznek a márkához, vagy nem tudom miért. :) ), csak kettőnk között az a különbség, hogy én nem állítok olyan dolgokat, hogy pár hónap és kuka minden almás készülék.


"Az iphone 8 eve jelent meg, nem 5 eve. 4 eve jelent meg viszont az iPhone 4S ami ma is jol teljesit."


Ilyet nem is állítottam, fuss neki a hozzászólásomnak még egyszer.


"Ja es a kegyelemdofes:"


Háháhá, na itt derült ki hogy csak trollkodsz. :) Pedig eddig egész jól megjátszottad a szokásos megtévesztett, márkahű iphoneistát.

2015. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 Osynho ***** válasza:

"Egyébként én tudom,hogy jó az ios,de azért nem kell isteníteni,mert láttam már saját szememmel egy i5c-t olyan durván lefagyni,hogy még nem láttam olyat androidon se"


Ez csakis az utángyártott, gagyi kábelek miatt lehet! ez egy nagyszerű fícsör az appletől, ami le is van védetve, nehogy a gaz gyártók ellopják. :'D

2015. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 kérdező.. ***** válasza:
# 33 Igaz:DD
2015. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#32

Egy pixelt negybe vagsz, egy fuggoleges es egy vizszintes vonallal. Ebbol lesz a retina display, aminek 4 szeres a felbontasa az adot teruleten, vagy mas szoval ketszeres PPI (pixel per inch) a felbontasa linearisan nezve.

Vegulis nem atomfizika, Jobs csak annyit csinalt hogy megduplazta a PPI-t es a szem retinajanak a felbontasat felulmulta tehat egy retina display-el ellatott mobilon nem latsz fragmentalt kepet mivel a szemed retinajanak a felbontasa gyengebb mint maga a telefone!

2015. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

#32 nem trollkodok, komolyan.


A troll az akinek peldaul nincs ajfonja de leb_zizza ha lat az utcan valakit ajfon 6 plusszal. Vagy aki megbukott enekbol es lek_csogozi Justin Biebert. Vagy soros pocakja van es lecs_cskazza Pumped Gabot :-)


En nem trollkodok, csak arrol beszelek amit konkretan tapasztaltam.

2015. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 kérdező.. ***** válasza:
Mi is csak azt írjuk amit tapasztaltunk:)
2015. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Osynho ***** válasza:

"En nem trollkodok, csak arrol beszelek amit konkretan tapasztaltam."


Ez tök jó egészen addig, amíg nem próbálsz meg általános igazságot, axiómát faragni a véleményedből, mintegy kiterjesztve mindenkire. Ráadásul a felhozott példáid se ülnek. Szerinted tényleg mindenki hülye, aki sok éve nadroidos telefont használ és esze ágában sincs iphone-ra váltani, mégha megtehetné se? Szerinted az iphone-ok tökéletesek?


"Egy pixelt negybe vagsz, egy fuggoleges es egy vizszintes vonallal. Ebbol lesz a retina display, aminek 4 szeres a felbontasa az adot teruleten, vagy mas szoval ketszeres PPI (pixel per inch) a felbontasa linearisan nezve. Vegulis nem atomfizika, Jobs csak annyit csinalt hogy megduplazta a PPI-t es a szem retinajanak a felbontasat felulmulta tehat egy retina display-el ellatott mobilon nem latsz fragmentalt kepet mivel a szemed retinajanak a felbontasa gyengebb mint maga a telefone!"


Jujj! Ezt remélem nem gondolod komolyan. :) Tudsz mutatni erről bármilyen releváns írást? Pont a ppi értékben maradnak le az iphone-ok, a csúcskategóriás androidos telefonoktól, bár szerintem ez pont nem egy olyan szempont, ami nagy érvágás lenne.


Jobs megrendelte a kijelzőt az LG-től, ennyit csinált. :D Nem sok köze van a kijelzőtechnológiák fejlesztéséhez, nem lebecsülve a szerepét a telefonok fejlődésének kialakításában. Az iphone forradalmi újdonságokat hozott, megváltozatta a telekommunikációt, de mára elfogyott az újdonságértéke, más rendszerek és gyártók is feljavultak és van életképes alternatíva. Sőt, már ott tartunk, hogy az apple is másol...

2015. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Stewie Griffin(real) válasza:

"Olyan jol lehet szorakozni az ilyen kerdeseken, mikor mar eleg jo arban lehet kapni iPhone-t, az embereket meg mindig at lehet verni Android telokkal. Megveszed az elk*rt LG vagy Samsung vagy akarmilyen sz*rt oszt 3 vagy 6 honap mulva kuka."


Érdekes... Én pont fordítva tapasztaltam. Iphone 3G <-- 3 hó után elkezdte eldobálni a térerőt. Iphone 4 2 és fél hó után összefosta magát a kijelző. Iphone 5 4 hónap és újra kellett rakni a rendszert mert fagyott. Végül vettem egy Samsung Galaxy S3 LTE-t és 2 éve semmi baja, pedig egyszer már véletlenül fürdött is egyet. Plusz van egy NOTE-om is. Annak sincs semmi baja. Igazából Én arra tudok követeztetni, hogy minden készülékből van jó és rossz széria. Attól függ melyiket fogod ki.

2015. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Stewie Griffin(real) válasza:

"#11 csak sajat statisztikam van, meg az ismeroseime akiket ugyanugy atvertek mint engem. En 5 ev alatt 4 android telefont csereltem, egyse mukodott rendesen. Baratoknal szinten latom hogy mergelodnek, de kevesen jonnek ra mi a gond, ok abban latjak a megoldast hogy nagyobb memorias vagy tarhelyes androidod vesznek, persze hiaba mert az is ugyanolyan rossz mint a regi csak nem 1 honap mulva idegesit fel hanem 2, de ugyis oda jutsz barmlyikkel: a kukahoz.

En kb 6 honapja vettem az iphone-t, be kell valljam par nap alatt rajottem hogy 5 even keresztul mekkora hulye voltam, eg es fold a kulonbseg. Es most sem gondolom maskent."


Ez most érdekes. Eddig azt hittem, hogy gondolkodó ember vag. Tévedtem. Ha megsértődsz sem érdekel. Tudod - - - Az Iphone mint olyan alapból egy felső kategóriás telefon és nem is gyárt mást. Az androidos teló közt meg van alsó, köszép és felső kategóriás is. Ha veszel egy alsó kategóriás huawei telót 25000-ért akkor ne várd el tőle, hogy ugyanúgy működjön mint egy 150.000.-es Galaxy S5 vagy jobb teló. Ez már csak emberi butaság. Anno haverokkal vettünk motort magunknak. Volt egy emberke aki kétszer olyan jó motort akart fele annyi pénzért mint mi... Kitalálhatjátok kinek a mocija ment tönkre elsőként. :-)

2015. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!