Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem Lumia 535...

Melyiket vegyem Lumia 535 vagy 640?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első Windows Phoneos telefonom. Olvasgattam egy kicsit róluk és csak egy hangyányival jobb a 640 mégis 20 ezerrel drágább. Egy jobb aksiért és egy picivel jobb chipset nem hiszem hogy megéri. Vagy mégis?
2015. júl. 17. 12:36
 1/4 anonim válasza:
0%
Egyikse. Nekem egyszer cseretelefonként volt kb 2 hétig lumiám, de nagyon türtőztetni kellett magamat hogy ne hajitsam ki az út közepére csúcsforgalomban. Használhatatlan az egész. IOS párti vagyok, de még egy android is jobb a windows phone-nál
2015. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Androidból is csak a felső kategóriásak a jók, volt már 2 közép kategóriás androidom és mind lefagyott állandóan egy idő után. A mostani androidomat is néha a falhoz vágnám meg felgyújtanám legszívesebben. Én telefonra nem adok ki 200 ezer forintot, a reális ár 40-50 között mozog nekem.
2015. júl. 17. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jól van optimalizálva a Windows Phone, igazából minőségbeni különbségek vannak 535 és 640 között: jobb kamera, szebb kijelző, masszívabb hátlap, stb.


Egyáltalán nem kell félni magától a rendszertől, években mérhető a szavatossága, 2 év múlva is meg fogja kapni a legfrisebb szoftvert. Azzal egyáltalán nem értek egyet, hogy unalmas lenne, az élőcsempékkel sokkal több infó tárul a felhasználó elé, mint a statikus ikonokból. Lehet őkre méretezni, hátterezni, átrendezni, stb. - nincs két egyforma kezdőképernyő.

2015. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 535-öt veszek.
2015. júl. 17. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!