Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt IPhone-ra van olyan,...

Használt IPhone-ra van olyan, hogy nincsenek alkalmazások?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem egy használt IPhone-t.Egy ismerősöm ismerőse segített a használatában,de azt mondta,hogy egy ilyen telefont egy személyre terveztek,s amikor átadta a telefont,minden személyre szabott alkalmazását törölnie kellett,(az ID miatt)ezért a telefont szinte csak telefonálásra tudom használni.Ezért elég nagy összegért meghekkelte a telefont számítógép segítségével,de úgy emlékszem,hogy App Store volt rajta,meg azt hiszem annak ezek a feltételek mellett mindenképpen lennie kell.Tehát attól tartok,hogy szimplán rákötötte a gépre,és úgy használta,mintha simán App Store segítségével tette volna telefonon.Kérlek segítsetek,hogy lehetséges-e ez vagy átvert,mert nagy pénz forog kockán!
2015. júl. 17. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értek az iPhonokhoz de a történet elég zavaros. Mindig is Droidos voltam, eladásnál alap, hogy az eladó (vagy ha ő nem, akkor a vevő) csinál egy rendszervisszaállítást, ekkor a gyári appok visszaállnak, minden utólag telepített app megy a kukába. De aztán berakod az simedet, belépsz a google fiókodba és tolhatod fel az alkalmazásokat a Playről. Ennek Appleéknél se szabadna bonyolultabban működnie...
2015. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Csinálsz egy id-t, és azt töltesz le, amit akarsz.
2015. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem érti, mint zagyváltál össze. Az alkalmazás áruházak használat nem túl bonyolult. De abból, hogy "elég nagy összegért meghekkelték" a készüléket, azt sejtem, átqrtak mint szart a palánkon :)
2015. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem a legjobban fogalmaztam😂De köszönöm a válaszokat😊Még hadd kérdezzem meg,hogy telefonról a rendszervisszaállítástól függetlenül is tudtam volna csinálni egy ID felhasználót?😒😥Es amúgy alap alkalmazásként mindenképpen kellett lennie App Storenak,ugye?szóval annyi volt a trükk,hogy a telefonomat rákötve a gépre,megcsinálta ugyanazt,amit mobilon lehetett volna?!😱
2015. júl. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!