Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem bír a telefonom...

Saavedro kérdése:

Miért nem bír a telefonom Windows 10-re frissülni?

Figyelt kérdés

Angol nyelvű, angol billentyűzetű, Nokia Lumia 925 (szóval az Insider Preview letölthető rá) és WLAN-nal tölteném le, szóval a kapcsolattal sem lehet gond.


A az insider progamot és a buildeket letöltötte, de a frissítésnél már ezt adja ki:


[link]


2015. júl. 17. 20:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*nagyon
2015. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, hát mivel nekem az értő olvasás, meg a dolgoknak utánanézés már megy, ezért új szintre lépek, de mi a lószart keresel még itt? Hagyj már békén...ja, bocs, tudom, én piszkállak folyton... (he lied)
2015. júl. 18. 11:39
 13/19 anonim ***** válasza:
:D
2015. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező neked mi a bajod még kisem jött a windiws 10 pcre sem.. rosszul vagy?
2015. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Már a 10240es build is kijött, kvázi egy végleges verzió, de oda is írtam hogy amit én töltök rá, az tesztverzió - "szóval az Insider Preview". Mégegyszer: "szóval az Insider Preview".


[link]

2015. júl. 19. 22:31
 16/19 anonim ***** válasza:
Kijött pc-re, nem telefonra nelegyél érthetetlen
2015. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

De segghülye troll vagy!


"Kérdező neked mi a bajod még kisem jött a windiws 10 pcre sem.. rosszul vagy?"


Szóval itt még nem jött ki PC-re...


"Kijött pc-re, nem telefonra nelegyél érthetetlen"


...itt meg már kijött? Szépen tökön lőtted magad ezzel a kijelentéssel. Na de ne ezzel foglalkozzunk, hanem azzal, hogy most már akkor illene rájönni arra, hogy amit én letöltöttem, az egy tesztverzió, szám szerint most másolom be HETEDSZER!!!:


"de oda is írtam hogy amit én töltök rá, az tesztverzió - "szóval az Insider Preview". Mégegyszer: "szóval az Insider Preview". "


Az azért elég gáz, hogy azt sem sikerült felfogni, amit már előtte hatszor leírtam. Persze lehet, hogy troll vagy, de annak meg szar.


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Ezeknél a kérdéseknél is leírtam a tapasztalataimat a Win 10-el kapcsolatban, de valahogy ilyenkor nem jöttök és nagy kuss van... :D ha jó troll akarsz lenni, alapkövetelmény, hogy mindenhol kelted a flamet.

2015. júl. 20. 09:20
 18/19 anonim ***** válasza:
és tovább égeti magát az autista xd ugyértettem kijött pcre a 10240es build xd de inkább nem foglalkozok veled töki ilyen embereket felsem engednék ide :D
2015. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

"inkább nem foglalkozok veled"


Végre...főleg hogy már régen felraktam telefonra, de azért nagyonn vergődtél itt, amíg kiderült, hogy felfogni sem sikerült, amit már jó sokszor leírtam.

2015. júl. 20. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!