Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P7 vagy Huawei...

Huawei Ascend P7 vagy Huawei Ascend G620s? Többi infó lent

Figyelt kérdés

Nekem jelenleg iPhone 4-em van, de leszeretném cserélni a fent láthatóak egyikére. Melyik lenne a jobb választás? Árban tudom azért különböznek, de ami nekem fontos: kamera minōsége

Gyorsaság

Játékok használata

+ ha van valami tapasztalatotok, mert ilyenetek van, akkor szívesen meghallgatnám ōket! Elōre is nagyon köszönöm!



2015. júl. 18. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Újan akarsz venni vagy használtan? Mert 50 körül LG G2 jó vétel, a hirdetesékben nézz körül. (Apró Hardver)


Nekem P7 van. A kamera közepes, az Iphone-tól messze elmarad. A Menüje gyors mint a villám. Játékok jól futnak rajta. Enyém gyorsan merül, 6 óra böngészés után lemerül. Játékoknál néha melegszik. De jó kis telefon.

Az IPhone 4 után ez hatalmas lesz, mert 5 colos. :)


Ha kettő közül kell választani, akkor a P7

2015. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megvettem a P7-m teleraktam csomó mindennel, aztán valamit jól elkutyultam, belassult, csalódott lettem, de aztán nyomtam neki egy p7 hard resetet és megjavult.

[link]

Már nem raktam tele minden hülyeséggel. Onnantól jó volt. Nagyon király. Meg hát kétszer annyi mint a g620s

2015. júl. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!