Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Julius 29-én tényleg megkapja...

Bit123bit kérdése:

Julius 29-én tényleg megkapja a Windows 10-et a WindowsPhone?

Figyelt kérdés

Eddig azt mondták hogy julius 29-én fog megjelenni a Windows 10, de a Windows 10 Mobile is akkor fog megjelenni? Valahol azt mondják hogy 29-én fog megjelenni a win10 és a win 10 mobile, de valahol meg azt mondják hogy csak a win 10 fog megjelenni és a win 10 mobile majd csak októberben


Ha tényleg októberben jelenik meg a win 10 mobile akkor

megéri az Insider-el frissíteni 29-én? vagy az még ugyan úgy egy tesztverzió lesz ha frissítem?



2015. júl. 18. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Lehet, hogy akkor jelenik meg. De gondolom nem magyarok kapjál meg elsőnként..
2015. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
nem, majd csak osszel jelenik meg... es nem ugy mint a fos androidos gyartoknal.. megkapja mindenki vilagszerte, a szolgaltatoknak nem lesz beleszolasuk
2015. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Saavedro ***** válasza:
86%
Én tegnap frissítettem a telefonomon és már a mostani tesztverzió is nagyon ígéretes! A zenelejátszó sokkal jobb, az UI jobban személyre szabható, több funkció van alapból beépítve, amelyek nagyon hasznosak (fájlkezelő, hangrögzítő, zseblámpa). A böngésző is valamennyivel jobb, pl. letöltésnél megkérdezi hova mentse a fájlt, mi legyen a neve, stb. A beállítások logikusabban vannak elrendezve, könnyebben találja meg az ember a menüpontokat. Sebességben és stabilitásban, viszont már nem olyan, mint régen, de egy teszverzióhoz képest azért jó.
2015. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
nekem is fentvolt, rossznak semmikepp se mondanam es egesz jo allapotban van ahhoz kepest h van jopar honap a megjelenesig :D
2015. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már egy ideje használom a win 10-et és nagyon jól megy ahhoz képest hogy ez egy teszt verzió
2015. júl. 19. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!