Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windowsphone vagy Iphone?

Windowsphone vagy Iphone?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy L625-öm van , megéri lecserélni 4-re vagy 4S-re ?

Eddig összes ismerősöm dicsérte az Apple-t én meg folyton szívok a wp-vel !

Mondjatok érveket , hogy szerintetek melyiket éri megvenni (tipusoktól függetlenül) !



2015. febr. 26. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A Windowsphone operációs rendszer nagyon jó. A legstabilabb rendszer. De csak kullog az iOS és az Android mögött penetrációt tekintve. Nyilván nem fogja kihúzni a szőnyeget alóla a Microsoft, főleg, hogy a Windows 10 univerzális operációs rendszer lesz, de rá fogja nyomni a rendszerre a bélyegét az, hogy a világon a legkevesebb telefon csoport az, amin WP van.
2015. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretem se az Apple-t, se az iOS-t, se az iPhone-t, de inkább azt vennék, mint egy WP-s telefont.


Szeretem a WP-t meg tetszik, de az alkalmazáshiány miatt számomra használhatatlan.

2015. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4s-re nem, maximum 5s-t érdemes venni
2015. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább 5S-re, de minimum egy 5-re váltanék, mondjuk nekem lumia 1020 van, de akármennyire is jó bizonyos szempontokból a wp, én 1 év alatt nem tudtam megszeretni, előtte iPhone 4 és 4S-em volt, iOS közelebb került hozzám, az még sosem hagyott cserben, ellenben az 1020-ammal már voltak különböző aggájaim, amit a jó kamera tudott kompenzálni, ezért is nem cseréltem le idáig, de ha ez nem számítana, már milliószor földhöz vágtam volna...megvárom még ezt az évet, hogy kijöjjön rá a windows 10, ha semmi nem indul el a platform népszerűségével kapcsolatban, akkor veszek egy 5S-t.
2015. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!