Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes Sony Z3 compactot...

Osynho kérdése:

Hol érdemes Sony Z3 compactot venni?

Figyelt kérdés
Bejön ez a teló, de jó lenne rendes gyári garanciát kapni hozzá. Esetleg tudtok-e más alternatívát ebben a méretben, hasonló tudással?
2015. júl. 18. 23:02
 1/6 kérdező.. ***** válasza:
Iphone 5s
2015. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az 5S kijelzője számomra kicsi, az üzemideje sem tetszik. Ezen kívül nem tetszik az ios zártsága. Maga a telefon pedig drágább, mint egy Z3C.
2015. júl. 19. 09:42
 3/6 kérdező.. ***** válasza:

Itt a legolcsóbb rendes garival:

[link]

2015. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt néztem én is!


Viszont maga a garancia nem teljesen világos. 2 év gyártó teljes körű garancia jár hozzá, vagy 1 év gyártói + 1év bolti? Mindenképpen a 2 évessel venném, mert akkor hiba esetén a futár ingyen szállítaná, a felárat bőven megéri egy ilyen értékű telefonnál.

2015. júl. 19. 12:29
 5/6 kérdező.. ***** válasza:

Itt olvashatsz róla:

[link]

2015. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ezt olvastam. Elvileg a Sonykra 2 év gyártói garancia érvényes. Csak azért kérdezem, mert nagyon nem mindegy, hogy a bolt kezdi el a sufniban javítgatni, vagy rendes gyári supportot kapok a telefonhoz. És olyat is hallottam sok helyen, hogy a bolt a gyári garanciával hirdetett eszközre végül csak saját garanciát adott. Ez szerintem a vevők megtévesztése.
2015. júl. 19. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!