Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért indul újra automatikusan...

Miért indul újra automatikusan a Lumia 640-es készülék? Más is tapasztalta már ezt?

Figyelt kérdés

Június második felében vettem boltban.

Semmi más probléma nincs vele, elégedett is vagyok a készülékkel.


Viszont az elmúlt napokban többször is automatikusan újraindult. Volt, amikor éppen telefonáltam vele, máskor e-mailt olvastam. De volt arra is példa, hogy az asztalon volt letéve, készenléti állapotban, semmi nem ért hozzá, és egyszer csak automatikusan újraindult.


Mi lehet a probléma?


2015. júl. 19. 14:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
frissítsd, előbb a rendszert :D az 535öm napozás közben néha elolvad a kezemben szinte mobilnet használattal, mégse indul újra :D
2015. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

De hogy frissítsem?

Mobilnetről 20 perc után is 0%-on van a frissítés letöltése... :/


Már telepítettem a Windows Recovery Tool prpgramot a laptopra, de az meg nem ismeri fel a telefont, akármit csinálok. Szétkapcsoltam, újraindítottam, stb. A gépen megjelenik a telefon tárhelye, ahol nézhetem a fényképeket, zenéket, stb.

De a Recovery Tool nem ismeri fel, mintha nem is csatlakoztattam volna a telefont a laptophoz.


Tudnál segíteni, hogy ilyenkor mi a teendő? :)

2015. júl. 19. 22:51
 13/32 anonim ***** válasza:
amikor kiírja hogy csatlakoztasd a telefont, tégy úgy.. aztán ha kiírja hogy nem ismerte fel, lépj vissza egyet, és ott lesz... :D legalább is nekem így volt... én is azthittem h nem ismeri fel
2015. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
mobilnetről nem fog lejönni a frissítés, mert sokat tölt le
2015. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb választ! :)

Ez a Recovery Tool programon keresztüli szoftverfrissítés nem állítja vissza alaphelyzetbe a készüléket (tehát nem töröl le utólag telepített programokat, saját fényképeket, beállításokat, stb.?)

2015. júl. 19. 23:27
 16/32 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon jó kérdés viszont... a művelet előtt kiírja hogy mit töröl és mit nem amúgy.


kiírja egyébként hogy van frissebb szoftver?

2015. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
áh... úgylátom ez legyalul mindent, úgy frissít... marad akkor a wifis megoldás..
2015. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

A névjegyek el vannak ugye mentve online.

Az SMS-ek és utolsó hívások törlődhetnek.

A fényképeket és videókat pedig rendszeresen mentem egyébként is.

Az egyéb beállítások meg 5 perc alatt megvannak.


Nekem a telefonom "pittyeg", hogy újabb frissítés érhető el, de már rég óta. De azt nem írja, hogy egy konkrét programhoz, vagy a windows szoftverhez.


Nagyon legyalulni nem akarom, ha nem muszáj, ez a program pedig gyalul kegyetlenül. :)


Érdekes, hogy napközben indul újra a telefonom és csak pár napja. Éjszakánként nem.

Éjszaka ugye nem használom, így nem áll fenn a túlterhelés esélye, illetve a külső hőmérséklet sem 40 felé van...

2015. júl. 20. 00:01
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
amugy konkret frissites volt nemregiben a lumiakra, a veletlenszeru ujraindulasok megszuntetesere, csak valoszinuleg ez nincs fent :D szerintem ennek semmi koze a homerseklethez
2015. júl. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Rá is szóltam... most újraindult magától úgy, hogy az asztalomon van bekapcsolva, de nincs használva. :/
2015. júl. 20. 00:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!