Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyek Iphone 5s...

Szerintetek vegyek Iphone 5s telefont?

Figyelt kérdés
Nekem eddíg csak androidos telefonom volt és régóta gondolkodok rajta hogy ki kellene próbálni az IOS-t de rosszat se akarok venni (5C). Az android meg kiadta az 5.0.2-t és egyre rosszabb. Sony xperia z3 telefon is van hogy már akad pedíg nincs 1 éves és az se buta telefon (nem az enyém). Már egy ideje kijött az Iphone 6 és nem tudom megérné-e 5s-t venni. Igazából 2016 tavaszában gondoltam telefont venni.

2015. júl. 19. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor egyértelműen ájfon 6 lesz a telód.
2015. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AZt azért szögezzük le hogy az 5c nem rossz telefon, bocs, az androidnál fényévekkel jobb. Először kérd el ismerőstől, hogy megismerd, "taperold" nézd h mennyire fagy mennyire jön be a stílusa hogy esik a kezedre, vmi appot tölts le, és ha tetszik, akkor vedd meg. I6 és I5s között nem sok különbség van tudásban, legnagyobb differencia a nagyobb kijelző.
2015. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
leírni se tudod az "Iphone" szót te zseni.
2015. júl. 19. 19:23
 4/8 kérdező.. ***** válasza:

Ha nem most veszel telefont akkor a kérdés alapból értelmetlen.

Nexus 5 2015-t vegyél vagy Iphone 6-t.

2015. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor most 5s-et vagy 6-ot vegyek de igazából az 5s-re is lehet hogy csak éppen elég lesz a pénzem
2015. júl. 19. 21:21
 6/8 A kérdező kommentje:
van valami hatalmas külömbség ami annyira fontos hogy lehidalok?
2015. júl. 19. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem nekem szólt, de ha már kötekedsz mások helyesírása miatt, akkor egy kis korrekció: külömbség helyett külöNbség.

-2es voltam.

Sztem ha nincs sok pénzed akkor 5s :)

2015. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan különbség a kettő között.

De az úgy vicces lesz, ha még 5S-re is alig van pénzed, és 6-ot akarsz...

2015. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!