Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SD kártya probléma androidon?

SD kártya probléma androidon?

Figyelt kérdés
Üdvözletem mindenkinek! Azzal kezdeném a mondókámat hogy hozzáértő emberek válaszoljanak ha kérhetem :) . Nos, Van egy Navon Mizu M450-es okostelefonom, és nem rég vettem bele egy 16 GB-s Kingston sd kártyát. Beletettem a telefonba, minden jól működött, fölismerte meg minden. Azon tároltam minden adatomat pl.: zenék, videók stb... Ma épp belenéztem a galériámba a telefonon és azt láttam hogy minden kép és videó ami a kártyán volt az eltűnt. Utána bementem a zenelejáttszó programba és az sem mutatta a kártyán lévő dolgokat. Bementem a telefon beállításaiba, és azt írja hogy az sd kártya csatolva van. De ha a fájlkezelőt megnyitom, az mutatja hogy mi van a memóriaártyán, és még meg is tudom nyitni a rajta lévő fájlokat. Sőt még az sd kártyára áthelyezett alkalmazások is hibátlanul futnak. Azt is megpróbáltam hogy leválasztottam az sd kártyát, és újra visszacsatoltam de az sem használt :( Fontos lenne ha ez a probléma megoldódna, és nagyon várom a segítséget. Ha kifelejtettem valami részletet kérdezzetek bátran :) Nagyon megköszönném a segítőkész válaszokat:)

#Android 4.0.4 #Navon Mizu #Android. memóriakártya
2015. júl. 20. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Épp csak a kérdésed nem írtad le, nem baj...
2015. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor a kérdésem: Mi a megoldás arra hogy újra a régi legyen?
2015. júl. 21. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lementeném az adatokat PC-re, a kártyát formatálnám. és lépésenként visszamásolnám az adatokat. Ha a kártya nem hibásodott meg, akkor működnie kell.
2015. júl. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbálom hátha működik. Köszi a tippet :)
2015. júl. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!