Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 segítség?

Iphone 6 segítség?

Figyelt kérdés
Iphone 6-ot (nem plus)szeretnék venni előfizetésre (olyan havi 10e ft) de nem tudok eligazodni a szolgáltatók oldalán!! valaki segítene??? :)

2015. júl. 22. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

mivel nem adtál ennél több infót, én kinéztem neked a Music S díjcsomagot, ami havi 9390 Ft, ebbe tartozik korlátlan hívás+sms telekom hálózaton belül, 1 giga mobilnetes adatforgalom és spotify prémium előfizetés.

ezzel, 2 éves hűségnyilatkozat aláírásával 182ezer Ft-ért tudnál megvásárolni egy 16 gigás iPhone 6-ot.


ha teljesen új havidíjas előfizetést kötsz(tehát sosem voltál még a telekomnál havidíjas előfizető), akkor elképzelhető, hogy elkérnek előleget, ez általában 3 havi havidíj(amit természetesen csak egyszer kell kifizetned),

így tehát te vásárláskor 182ezret fizetsz a telefonért+leraksz maximum 28170 Ft előleget, majd ezzel az első 3 havi előfizetésed ki van fizetve, következő csekket csak a 4. hónapban kapod.

2015. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs de roszul fogalmaztam(egyébként köszönöm a választ) de úgy gondoltam hogy részletfizetésre nem pedig előfizetésre :( bocs a bakiért
2015. júl. 22. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
előfizetés nélkül elég ritka, hogy részletre tudnál vásárolni.
2015. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elofizetes nelkul nem lesz a telefonodon internet es nem fogsz tudni rajta telefonalni sem. Megis mit akarsz vele csinalni akkor? Vagy hogy kepzeled ezt? Van mar egy meglevo elofizetesed amivel hasznalnad az iPhone-t?
2015. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!