Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SÜRGŐS Google Play sikertelen...

SÜRGŐS Google Play sikertelen bejelentkezés, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Viszonylag tisztában vagyok az androidokkal, de ezzel a helyzettel nem tudok mit kezdeni.. pár napja sikerült rootolnom a készülékemet,(ASUS MeMo pad 10 me102a k00f)hogy teljesen hozzáférjek mindenhez. Ezt a Kingroot nevű alkalmazás segítségével tettem meg. Egy-két napig funkcionált, semmi probléma nem jelentkezett. Másnap amint a dolgomhoz kezdenék, a Google Play azt írta, hogy nincs kapcsolat. Mondom jólvan, bemegyek a beállításokba és törlöm a datáját, meg is tettem, de semmi változás. Gyári verzióra visszaállítottam a google playt, es a g.p. szolgáltatásokat. Semmi... unrootolni nem próbálkoztam, alaphelyzetbe állítottam a készüléket. Újraindult, és ugye mint első indításnál jött a beállító varázsló. Aztán elértem a google fiók bejelentkezésig, és megintcsak probléma akadt: Nem lehet biztonságos kapcsolatot létesíteni, próbálkozzak másik wifi hálózattal vagy próbáljam később(mellesleg jó a wifi kapcsolatom, ezt a kérdést is innét írom). Mondom, létrehozok egy másik fiókot. Erre minden felhasznalonevet elutasított, mert nem elérhető próbálkoztam 10 betűs random számokkal, betűkkel, semmit sem fogadott el. Menüben látom ott a kingroot userje, azt hogy hogy nem törölte? Gyári alkalmazásnak vette? Letöltöttem egy root checkert viszont, és nincs rootolva Mit tegyek? Meg lehet oldani? Vigyem szervizbe? Kösz, megtisztelsz hogy vegigolvastad ezt a regényt:-)

2015. júl. 22. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél fel vissza egy full gyári romot. Amibe nincs belepiszkálva. Ha azzal sem lesz jó, akkor szerviz bár nem tudom, hogy mit tudnának vele csinálni.
2015. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van rá mód pc nélküli telepítésre? Jelenleg nincs pcm
2015. júl. 22. 15:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül megoldottam, file explorerben az etc folder alatt resetelni kellett a hosts propot
2015. júl. 25. 20:02
 4/5 anonim válasza:
Hogy mit csináltál?? Mert nekem is ez a baj de nemtudom megoldani
2016. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Melyik file explorer kell??
2017. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!