Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungot vagy iPhone-t vegyek?

Samsungot vagy iPhone-t vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni. Itt az idő új telefont venni, és erősen gondolkodom melyiket vegyem. Eddig csak androidos telefonjaim voltam, mind Samsung volt és Androidos tabletem is van. Így elégedett vagyok az androiddal és szeretem. DE most kísérletezhetnékem van, és egyszer az életben mindenképp szeretnék kipróbálni egy iPhone-t mert olyan sokan imádják - kíváncsi vagyok hogy miért. Most lehetőségem van nagyon kedvezményesen megvenni egy Új iPhone 5s-t, tehát az ártól most tekintsünk el. Jelenleg Samsung S3-am van, szeretem, de lassú már nekem. 4,7 colos a képernyője, de ez már épp határeset nekem (lány vagyok) és a legnagyobb gondom az, hogy mindenképp olyan telefont szeretnék ami jobb és gyorsabb lesz a mostaninál, de az összes Samsung ami megfelel a követelményeknek hatalmas...Samsung galaxy S5, vagy S4 - ezek túl nagyok és a lebutított MINI változatukat meg nem szeretném. Mivel talán csak egyszer adódik ilyen alkalmam, hogy megbízható forrásból, szinte féláron vegyek új iPhone 5S-t, ezért nagyon erősen gondolkodom hogy ezt vegyem. Egyetlen amitől félek, hogy túl kicsi :D ugyanis 4,7 col után elég éles váltás a 4 colos képernyő.... Szerintetek?

MInden véleménynek örülnék!

Köszönöm!



2015. júl. 22. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem próbáld ki az iPhone-t, ha úgyis kisérletezni akarsz :D nem fog csalódást okozni, a képernyőméretet meg úgyis megszokod majd :)
2015. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Csak Samsung.
2015. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
SONY-t vagy lenovot de ezt a 2-t ne! nem írom le miért jobbak mert hosszú lenne,de higgy nekem jobban jársz mondjuk egy SONY-val de a lenovoról is jó tapasztalat van
2015. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

szia.

most megkavarlak egy kicsit...

Jó döntés az ájfonra váltani, nem bánod meg(elismerve az android érdemeit)...de...

és most kavarlak...nagy hiba, illetve inkább hátrány kisebb képernyőre visszaváltani..

tudom, nem jó érv, de távolkeleten(is) a lányok már a hat collal is jól bánnak..

az egyik lányomnak 5,5 ös méretű van, és hatosra akar váltani..pedig aranyos, picike tenyere van..


szóval minél nagyobb, annál jobb..akár ájfon, akár LG, akár Samsung..


jó, tudom, ki akarsz próbálniegy másik oprendszert is..helyes, tedd azt..

csak barátkozz a nagyobb képernyővel. az a jövő..akármilyen furcsának is tűnik.



szerintem.

2015. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem sem járnál rosszul iPhone-al, ha meg mégis, azonnal el tudod adni, ha aránylag olcsón jutsz hozzá, akkor még tán pár ezressel drágábbért is megveszik...de nem hinném, hogy eladásra kerülne a sor.

én speciel 4,5"-es telóról váltottam 5S-re, nekem kényelmesebb, de ez alapvetően nagyobb telefonoknál már a forma kérdése is...például a 4,5"-es telóm egyáltalán nem volt kényelmes nekem, viszont az iPhone 6 fogása mégis az, pedig nagyobb...:D

2015. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek! Többen is írtátok, hogy nem járnék rosszul, így valószínűleg akkor megveszem az 5s-t. Csak a kicsi képernyő aggaszt, de mivel tényleg kedvezményesen veszem, ha nem tudnám megszokni akkor legfeljebb eladom, ahogy írtátok. Valóban rossz kisebb képernyőre váltani - ha nem számítana a pénz egyáltalán akkor biztosan iPhone 6-ot vennék, de hát az elképesztően drága és azt most nem tudnám kedvezményesen megvenni. Kezdő iOS-es ként még ha össze is kaparnám rá a pénzt, attól félek ha valamiért nem jön be, akkor "kidobtam" egy csomó pénzt a semmiért.


Szóval még 1x köszi, kipróbálom ezt az 5s-t, és vész esetben eladom :)

2015. júl. 23. 12:26
 7/8 A kérdező kommentje:

Illetve ha szabad, még 1-et kérdeznék :) Mivel androidról váltok iOS-re, tapasztalatlan vagyok. Már utánaolvastam, hogy beüzemelésnél az első lépés hogy létrehozzak egy Apple ID-t. Nagyon nem vagyok ezzel tisztában - ez pontosan micsoda? ez csak egy egyszerű belépő jelszó? hova használhatom majd? Ez olyan mint android esetében pl - Gmail-el kb mindent tudok szinkronizálni - azaz Gmail fiók szinte kötelező android felhasználóknak. Ha egy androidos telót bekapcsolsz, egyből kéri a Gmail adatokat....

illetve az iCloud az kb olyan mint a dropbox, ugye? Ha offline vagyok, akkor feltételezem nem működik. Vagy hogy van ez?

Bármi jó tanács, tipp kezdő iOS-esnek jól jön.

NAGYON KÖSZÖNÖM!

2015. júl. 23. 12:45
 8/8 anonim válasza:
Apple id-nel is gmail fiokkal regisztralsz. Ez majd az aop storehoz lesz jo, hogy le tudj tolteni alkalmazasokat.
2015. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!