Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki próbálta már az iOS 9...

Valaki próbálta már az iOS 9 Public Beta-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valaki telepítette már a public betat kíváncsiságból? (Esetleg a fejlesztői béta 3-at, azt adtak ki public-ba).


Jókat írtak róla, és van benne egy funkció ami nekem nagyon kellene: a low power mód. Teszt alapján lazán kitolja 1-2 órával az akksi életét.


Van itt valaki aki mar telepítette? Tapasztalatok?



2015. júl. 22. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudok érdemben nyilatkozni, iPad-re tettem fel, az meg amúgy is sokáig bírja.

egyébként bugos...nekem azzal kezdte, hogy a beállításokból kilépett...illetve az iPad air-em olyan sebességeket produkál, mint az előző iPad 2-esem...kicsit lomha, nem teljesen gördülékeny, de egyébként vannak benne ötletes dolgok, kíváncsiságból jó, másodlagos eszközre, de én iPhone-omra semmiképp nem tettem volna fel.

2015. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ipad 4re tettem fel, már most jobb mint ios 8 volt

Safari is végre használható sebességgel megy, 8on iszonyatosan lassú volt

2015. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem csak egy iOS-es eszközöm van, egy iPhone 5S, viszont fontos, hogy stabil legyen.


Az nem izgat ha néha kidob egy appbol vagy hasonló de újra ne indulgasson.


Hmm lehet megvárom inkább a béta 2-t biztos ami biztos :D


Persze írhatjátok, hogy ne várjam, hogy egy fejlesztés alatt álló rendszer stabil legyen, és ezt el is ismerem, csak úgyse az a fránya kíváncsiság :D

2015. júl. 23. 05:33
 4/7 A kérdező kommentje:
*csak ugye az a fránya kíváncsiság
2015. júl. 23. 05:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem nem dobál ki sehonnan, effektek kicsit szaggatnak néha de ennyi,amúgy már beta 4 van kinn
2015. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, de az a fejlesztői béta, nem a "közönségi" verzió.

A publikus béta amihez nem kell fejlesztői fiók az a fejlesztői béta 3-nak felel meg.

Azt, hogy megvárom a béta 2-t úgy értettem, hogy a public béta 2-t :)

2015. júl. 23. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem inkább várd meg, talán a héten megérkezik az is.

nekem is csak akkor egyszer dobott ki a beállításokból, utána nem volt gond, csak hát amint írtam, nem volt olyan gördülékeny.

egy éjszakát volt fenn nálam, másnap inkább visszaraktam :D

2015. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!