Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kritizálja szinte...

Miért kritizálja szinte mindenki a Nokia Lumia Windows Phone alapú operációs rendszerét? Mitől jobb az android?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok, talán ciki, de életemben nem volt "szerencsém" még okostelefonhoz,- amely rendelkezésemre állt bőven megfelelt a célnak (sms, telefonálás, remek kamera, wifi..), egyszerűen csak nem volt okos...

Szóval kinéztem a Nokia Lumia 730 DS-es okostelefont, utána nyomoztam több-kevesebb sikerrel. Neten ill. ismerősöktől próbáltam információt, véleményt szerezni...

Mégis tanácstalan vagyok. Sokan kritizálják, van aki isteníti.. az op rendszere miatt, ami nekem egyenlőre kissé homályos ...

Ki mit tudna mondani? Amire használnám az igazából a kamera,- és fényképezőgép, a dizájn fontos.. a gyorsaság, az akksi terhelhetőség, megbízhatóság. Na és persze, hogy két laki lenni ... a Dual Sim-et illetően.

Bármilyen kritikát, dicséretet örömmel olvasok, csak ŐSZINTE vélemény legyen és javaslat. Nincs kedvem több havi spórolással, rossz telefonra ennyi pénzt "kidobni".


KÖSZÖNÖM!!!!


26/N



2015. júl. 22. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

olyan használatra, amit leírtál teljesen megfelelő, pláne ha nincs viszonyítási alapod, mert nem volt még másik okostelefonod.

aki nagyon intenzíven benne van már ebben, esetleg androidról váltott, azt meg tudom érteni, mert a különlegesebb használatnál már kevésbé előnyös a windows phone, és szvsz ezen a windows 10 megjelenése sem fog érdemben segédkezni...

ha valaki egy átlagos megbízható telefont szeretne olcsóbban, akkor tökéletes választás igazából.

2015. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen jó mobil,nagyon stabil op. rendszerrel,ami miután kijön a Win10 rá annyi alkalmazás is lesz rá,mint mondjuk Androidra vagy Ios-re.Ha kérdésed van írj privátba.

Egy Wp tulajdonos.

2015. júl. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Március óta van 535-öm... Nem céltudatosan vettem igazából... kevés pénzem volt, új telefon kellett, az android már leszerepelt nálam több márkánál is. Ezért választottam ezt a telefont. Előtte nagyon nem tetszett a Windowsphone amíg mások kezében láttam. Viszont kellemeset csalódtam miután megvettem. Rettentő gyors, stabil a rendszer és ha ügyes az ember, nagyon jól kitudja alakítani magának szépen ezeket a csempéket, hogy jól nézzenek ki. Március óta egyszer sem fagyott még le, soha nem akadt be sehol, maximum a játékoknál döcögött néha kicsit, de ott sem volt soha vészes. Egy 28ezres telefontól nem is várom el, hogy mindenben a legjobb legyen. Volt néhányszor, hogy újraindult véletlenszerűen, ez a probléma több Lumiánál is fenn állt viszont nemrég jött egy szoftverfrissítés rá ami orvosolta ezt a problémát is és azóta egyszer sem indult újra. Előtte sem volt gyakori és soha nem hagyott cserben még ez a telefon. Mióta fent van a win10 a gépemen, azóta a képek és egyéb dolgok szinkronizálása is rettentő egyszerű lett és kényelmes. Sokan mondják, hogy gyér az alkalmazás kínálat... hát nem mondanám. Úgy vettem észre ezt általánosságban idióta vérpistikék mondják, mert nem lelik meg a haszontalanabbnál haszontalanabb hulladék alkalmazásaikat. Na de visszatérve a dologra, az utóbbi időben is sokat bővült az Áruház, és van már jó pár fejlesztő aki a WP10 megjelenése utánra ígéri, hogy megjelenik majd az alkalmazása ezen az oprendszeren is. Amire Te használnád arra tökéletesen megfelel ez a telefon. Ha fontosabb a fényképezés mint a dizájn, akkor ajánlom neked még a Lumia 640XL DS-t is, 13MP-es Carl Zeiss optikás kamerával... egy hátránya van egy nő számára... ez pedig a mérete, de ettől függetlenül rettenet jó képeket készít. Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha van kérdésed írj nyugodtan :D
2015. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2 éve váltottam Windows Phone-ra, azóta fél baráti köröm váltott és 1-2 kivételével senki nem bánta meg. Én nagyon szeretem.
2015. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez szuper!!! :O :) KÖSZÖNÖM! :3
2015. júl. 22. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Ja, azt elfelejtettem, hogy soha többé nem váltanék vissza androidra. Tudom hogy vannak normális telefonok is, viszont a bizalmamat teljesen szétrombolták és most már nem érdekel, nexus ide vagy oda.... Nálam a 640XL lesz a következő beruházás novemberben, de nem azért mert rossz a jelenlegi, hanem mert jobb a 640XL :D
2015. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is a 640 XL-el kezdtem szemezgetni kb fél órája.. :D Eszméletlen pofás!!!
2015. júl. 22. 19:40
 8/14 anonim ***** válasza:
2015. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egy gondom azért akad vele...

Ha jól láttam nem bővíthető a memóriája.. bár ami benne van az is bőven megfelel :)

2015. júl. 23. 11:21
 10/14 anonim ***** válasza:
de, bővíthető microsd-vel 128GB-ig :D
2015. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!