Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefonra milyen alkalmazás...

Új telefonra milyen alkalmazásokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Bármi ami hasznos, vagy kell,játékok, miket ajánlotok?

Huawei P8 Lite-ról van szó.



2015. júl. 22. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Amire szükséged van.
2015. júl. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más.

Nekem ezek:

- Facebook (alapból rajta van a telefonokon, de fontos)

- Google Keep (a munkámhoz elengedhetetlen, mert nem tudok mindent megjegyezni)

- Foursquare (nagyon hasznos, főleg ismeretlen helyeken)

- Here (ingyenes térkép, navigáció, nekem elengedhetetlen, de másnak is jó, ugyanis a Google Térkép csak internettel óhajt működni)

- Gmail (alap, de sokaknak nagyon fontos, én nem szeretem, jobb a beépített e-mail kliens és jobban is néz ki)

- Shazam (ha valamit meghallok a rádióban, rögtön fel tudjam ismertetni vele. Ez egyébként ha nincs nézed is elraktározza, és mihelyst online vagy, megkeresesi)

- Polaris Office (ez kell, ha meg akarsz nyitni pdf, vagy más preziket)

- Facebook Messenger (elengedhetetlen)

- Fájlkezelő (mondanom sem kell, mi mindenre jó, fontos)


Szerencsére a HTC ezek nagyját felrakta a telefonomra, így nem kellett sokat szórakoznom velük, szerintem a Huawei is kedves és ezek (vagy hasonlóak) már alapból vannak rajta

2015. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1-es nagyon köszönöm az igazán hasznos és informatív választ.....(Piros hüvelyk)


#2-es Nagyon szépen köszönöm a TÉNYLEG hasznos és informatív választ, dobtam egy zöld hüvelyket! :)

2015. júl. 22. 22:51
 4/9 Gergő14 ***** válasza:
Jóestet!Ami elengedhetetlem app az a virusirtó(Avast vagy AVG ajanlom).Ja es meg egy a clean master(ramot szabadit fel,gyorsitja a telefont).Ha a biztonság is lényeg akkor a cmsecurity -t ajánlom.Jatek(bar nem erre való a telefon):Subway surfers, Asphalt8 én ezekket ajánlom :) És még valami az opera minit ajanlom még (kevesebb adathasználat,gyorsabb böngésés )!
2015. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gergőgyerek hülyeségeket beszélsz. Szakszerű használat mellett semmi szükség ilyen erőforrászabáló szarokra, mint a vírusirtó.


Én jó tippet adtam. Neked kell tudnod, hogy mire akarod használni. Nekem pl. a 2. válaszoló listájának 80%-a tök érdektelen, de fordítva is hasonló lenne :)


Nade adok én tippet, ha csak ez kell: Total Commander.

2015. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy mindenkinek más kell, mivel más a felhasználási terület. A vírusírtó meg baromság, csak jobban merül a telefon.
2015. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem baromság a virusirtó mert én is rendesem használtam a telóm és mégis benyeltem egy két virust
2015. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gergő14 ***** válasza:
Na ugye jobb félni mint megijedni (amugy az android hamar virusos lehet)
2015. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én telómon nem volt előtelepített facebook (szerencsére, ugyanis lassúnak, butának tartom. Jobb a chrome -ból is).

Messenger -t felraktam, mert jelzi az üziket.


A gmail szerintem elég buta app. Jobb a gyári mail kliens.


Fájlkezelők közűl a gyári és Total Commander felrakás, meg archiváláshoz a 7zipper_2.


Vírisírtó az ESET, hogy az összes appot leellenőrizze, amit felrakok.


Gyári pdf és docx megnyitásra alkalmas progi van a telón, de a google pdf olvasója is fentvan.


Clean master is volt, de lelassította a telómat, ezért töröltem és keresek (folyamatban van) alternatívát. Addigis a zeló gyári feladatkezelőjét állítottam be. Ramot takatít, alkalmazásokat állít le.


Van persist, ami a hangerőt/rezgő módot ütemezi mert én elfelejteném éjszakára levenni, nappalra visszaállítani, melóban lehalkítani.


Játék csak néhány percig van max, amíg tervezett töltés előtt lemerítem az akkut.


Más hirtelen eszembe sem jut...

2016. jan. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!