Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon (LG G4) probléma....

Okostelefon (LG G4) probléma. Ok lehet a kánikula?

Figyelt kérdés

Van egy nem rég vásárolt LG G4 telefonom ami eddig remekűl működött. Gyorsan reagált mindennre stb...

Viszont pár napja fellépett egy olyan probléma hogy a dupla érintéses képernyő feloldás nem mindig reagál.

Plusz ha jön bejövő hívás és ha fejemhez emelem a készüléket, nem veszi fel ahogy ezt eddig azonnal megtette. És mivel ilyenkor elsötétiti a képernyőt amit eddig ha vizszintesbe tettem a telefon beszélgetés után azonnal felvillant a képernyő hogy le tudjam tenni a hívást. De most csak sötét marad a képernyő és ha tárcsázok valakit addig nem tudom kinyomni amig be nem fejeződik a hívás. Ez nagyon bosszantó tud lenni. Főleg hogy egy vadi új csúcskéazülékről van szó aminek az ára se engedhet meg ilyen problémát.

Mi lehet a gond?

Esetleg ez a nagy meleg lehet az oka? Mivel nyilván nem tesz jót a processzorának.... De ennyire?


Megköszönném a segítségeiteket, tanácsaitokat!



2015. júl. 23. 03:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A duplakopo ha be van állítva akkor lehet az ujjad izzadt nem érzékel rendesen, pedig elvileg ez nem akadály. A másik esetben lehet a közelségérzékelője szaraxik. A meleget kizárhatod nyugodtan.
2015. júl. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy vidd a Váci úti LG szervízbe, de nem mondom...mert beállítottam egy LG Flexel(még tavaly tavasszal)és csak nézték, forgatták...visszakértem, oszt jónapot..


a meleget én is kizárnám.. valami szoftverhiba lehet...tesztelgesd, aztán ha nem jó, akkor vissza a boltba.

(ugyanis velük állsz jogviszonyban a blokk alapján, és nem a szervízzel)


az én mostani LG G2-ben is egy év után derült ki egy apró szoftverhiba...hagyom inkább a francba, de nálad már nem mindegy..

szóval irány a bolt. Legyen az ő problémájuk. Csere.

2015. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket!

Vissza viszem, bízva abban, hogy komolyan veszik ezt a problémát és ki cserélik.

A következő tippem nekem is a szoftverhiba volt.

Plusz most olvastam is hogy sok G4 használó panaszkodik hasonló hibákra.... Elég szomorú..

De talán majd a következő oprendszerrel javítanak ezen.

2015. júl. 23. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!