Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítés Kit-Katról Lolipopra?

Frissítés Kit-Katról Lolipopra?

Figyelt kérdés
Hellószevasztok! 2 hete vásárolt telefonom (Samsung Galaxy Core Prime) azt üzengeti nekem, hogy frissíthetek Kit-Katról Lollipopra. Elhiszem, hogy biztos jobb a másik, de vajon ugyanolyan stabil is? Nem vagyok egy frissítőb*zi, ugyanakkor érdekel is, hogy érdemes-e váltani vagy örüljek, hogy megy a járgány így ahogy van és ne buzgálkodjak?

2015. júl. 23. 14:56
 1/2 anonim válasza:
Ezt neked kell mérlegelni. Nézz videókat a rendszerről, ha tetszik frissíts. Viszont ha így hagyod, nincs semmi kockázat :) Frissítés után néha panaszkodnak az üzemidő lecsökkenésére (nem konkrétan ennél a telefonnál), valamint olyan is lehet (ritka), hogy nem sikerül a frissítés, ekkor általában szerviz. Tehát mindig van egy kis kockázat, de alapvetően megéri szerintem frissíteni.
2015. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. júl. 26. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!