Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények Iphone 4s 8b ról?

Vélemények Iphone 4s 8b ról?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl régi, elavult, a 8Gb tárhely semmire sem elég, és még csak nem is bővíthető. Ráadásul amennyiért árulják az már már pofátlanság.

Szerintem jobban járnál valami mással. (mondjuk nexus 5), de ettől kíméld meg magad szerintem.

2015. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Újonnan már egyáltalán nem éri meg. Minden téren elavult. Használtan a 8gb-os már 20-25-ér kapható, ez még talán elfogadható. De ha ingyen adnák se kéne, olyan múzeumi. Mást kell keresni.
2015. júl. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem ez van, teljesen jó, a célnak megfelel 8.4 van rajta, nem lassú, face, messenger, viber,zene.

Engem sokan le akartak beszélni róla, meg h elavult, de nálam extra plusz pont h kicsi, és a kicsi kezemhez pont jó, nem ejtem le állandóan, meg egy kézzel is tudom kezelni :D Ha nem akarod a világot megváltani cs egy megbízható telót akarsz akkor tökéletes.

2015. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!