Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy a telefonom...

Miért van az hogy a telefonom folyamatosan rezeg?

Figyelt kérdés

Ma egyszer csak elkezdett a telefonom rezegni, azt hittem csak véletlen valamit megnyomtam és azért... de nem . kikapcsoltam a telefont és az akummlátor ugyanúgy rezgett tobább... azóta kivettem az aksit és inkább vissza se teszem

mitől lehet ez ?



2015. júl. 24. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Megkergült, ha a sima akku kivesz visszatesz nem oldaj meg, akkor reseteld le hard resettel.


[link]


vagy a menüből vagy a pc companionnal.



Csak mentsd el az adataid. Ha ez sem, akkor hardverhiba és szerviz.

2015. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cicó1002 válasza:

Épp mostanra (hajnali ötre) sikerült nekem is megjavítani az enyémet. Egy Sony Xperia E4-ről van szó.

Kipróbáltam hozzá a PC Campanion-t, el is kezdte frissíteni, de kiírta, hogy fel kell tölteni 80%-ra a készüléket. Tehát vártam 3 órát. Az utolsó lépésnél olyan "feladatsor" volt, hogy kihúzni, gombotnyomni, visszadugni...nem járt sikerrel. Viszont írta, hogy erre is van opció. Na és ez vált be nálam:

A hangerő növelő gombot és a ki/be kapcsoló gombot egyszerre le kell nyomni és legalább 10mp-ig lenyomva tartani mindkettőt. Kb 7-8mp-ig jutsz csak el, és a telefon abba hagyja a rezgést. Legalábbis nálam bevált.

Ha a kérdést feltevőnek már nem is, de remélem másnak, aki hasonló helyzetbe kerül, annak tudok ezzel segíteni és beválik ez a módszer.

2016. febr. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!