Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programok vannak egy...

Milyen programok vannak egy Windows Phone 8.1 készüléken?

Figyelt kérdés

Alig működő androidos telefonomat váltom le hamarosan és érdekelne hogy melyik programoktól kell könnyes búcsút vennem, vagy legalábbis nem használhatom egy végre működő telefonon.

Nagyon sok youtubeost követek különböző felületeken, nem is a programok öncélú használata a lényeg számomra hanem a követés.

Van pl Snapchat? Twitter? Youtube? Instagram?

Illetve mik azok a jótanácsok, tippek, trükkök amiket egy zöldfülű windows phoneosnak ajánlanátok? Akár a programokkal kapcsolatban, vqgy beállítások, vagy bármi. Megéri egyáltalán váltani vagy gyűjtsek pénzt egy jobb telefonra mint a mostani es maradjak androidos?!



2015. júl. 24. 02:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Ó és Időkép, Viber elérhető rajta?
2015. júl. 24. 03:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem most Windows Phone telefonom van android után és meg vagyok vele elégedve. 40.000ft-tól kapsz már olyan windows-os telefont ami nagyon jó szóval a windows ezért is jobb. Nem tudsz Gmail fiókkal bejelentkezned, hanem Microsoft fiókot kell létrehoznod. Snapchat nics mert letiltották de minden más alkalmazást megtartottak. Nagyon jó döntés windows-os telefonra váltani csak nem mind1 mennyi pénzből. (minimum 40K) Sokkal stabilabb a szoftvere mint az androidnak és ha kézbe veszem a készüléket csak annyit tudok mondani: Ez össze van rakva.
2015. júl. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szia! egyedul a snapchatet tudom mondani ami nincs tenylegesen... de szerintem ez nem letfontossagu.. :D twitter van, youtube alkalmazasra van egy sokkal jobb mint az eredeti Tubecast neven, ezzel lehet letolteni is es a temaja is testreszabhato, futtathato a hatterben is, annyi a hatranya hogy a kulso eszkozre valo megosztas (pl smart tvre) limitalva van a free verzioban... instagramra is van egy remek alkalmazas 6tag neven, ennek is testreszabhato a temaja, ugyanugy lehet vele videot feltolteni, ugyanazt tudja mint a hivatalos instagram alkalmazas, sot szerintem meeg jobb is :D viber alkalmazas is normalis, idokep alkalmazas is van, bar en nem ezt hasznalom hanem a gyari idojaras appot vagy az Accu weathert... facebook alkalmazas nem olyan csicsas mint androidon, viszont a funkciojat betolti, mukodik rendesen... messenger alkalmazas is, annyi a hatranya hogy nem lehet vele hivni... skype is remekul mukodik amugy... az elozo butasagot mondott, mert belehet jelentkezni google accountal is es tudod kezelni a gmailedet is ezaltal a gyari email kezelovel, betudod szinkronizalni a kapcsolatokat is onnan stb... osszessegeben aztmondom ha nem halsz meg a snapchat nelkul, akkor jo dontes lesz a valtas ;) en is marciusban valtottam androidrol, hasznalom ugyanezeket amiket te is es soha nem valtanek vissza androidra :D ha kerdesed van kerdezz nyugodtan :D
2015. júl. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Be lehet gmail fiókkal is jelentkezni de csak úgy hogy az emailjaidat lássad. Mellé ugyan úgy kell Microsoft fiók az appok letöltéséhez.
2015. júl. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel ez nem egy (Google) Android-os telefon, ez nem is meglepő... Szerintem iPhone-ra sem Google fiókkal kell belépni...
2015. júl. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyedül játékokra LEHET hogy jobb az android mert azon több a választék. de a főbb alkotások WP-n is elérhetőek.
2015. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Játékra jobb a WP mint az android mert kisebb rendszerigényen sokkal jobban akadásmentesen futnak a játékok mint androidnál. Iphonnál teljesen mind1 hogy milyen email címmel jelentkezel be, onnan akkor is tudsz letölteni. Az az egy készülék amely ezt tolerálja
2015. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 balogdavid2000 válasza:
a microsoft mar kesziti a snapchatet tehat az is lessz
2015. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hamarosan lesz Snapchat.
2015. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!