Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tennétek egy kisebb összehason...

Tennétek egy kisebb összehasonlítást arról, hogy az iPhone 5S vagy a Sony Xperia Z3 Compact érné-e meg jobban?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. Hallottam már olyat, hogy az iOS 2 év után se fagy le, de olyat is, hogy fél év alatt kétszer volt szervízben emiatt. Az androiddal nagyjából tisztában vagyok, mert eddig olyan telefonjaim voltak. De mégis melyik érné meg obban, amelyiket nem kell kötelezően 2 év után leváltani, mert nem bírja tovább?

2015. júl. 24. 09:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
70%

A z3 se fog lefagyni. A tesómnak már lassan 4 éve van meg az androidos Alcatel telefonja és még mindig nem fagy le.

Az iPhone-ok drágák ahhoz képest amit tudnak. Ugyan olyan jó a sony is. Még teljesítményileg is jobb.

Sokkal jobb:

[link]

2015. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
55%
Még annyi, hogy a sonyról mondják, hogy sokáig bírja töltés nélkül.
2015. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt vettem észre, ahogy olvasgatom neten, hogy sonynak jobban bírja az akksija, mint az iphonenak, és ahogy utánanéztem, többet tud, mint egy iphone. De azért várom a tapasztalatokat
2015. júl. 24. 10:03
 4/41 anonim válasza:
0%
Az iPhone jobb;)
2015. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Osynho ***** válasza:
100%

Én is most keresek viszonylag kompakt méretű telefont, amire válthatnék Nexus 4-ről, korrekt tudással, és a Z3C-t fogom megvenni. Az iphone 5S egy nagyon jó méretű telefon, de nekem a kijelző kicsi, leginkább a szélessége nem tetszik, pedig az fontosabb paramétere. Az akku idő is szempont, a Z3C pedig nem merül le nap közben.


Nem vagyok iphone ellenes, megértem azokat, akik szeretik, nagyon szép telefonok, az ios is egyben van, de az se tökéletes. Számos (szoftveres) hibáról tudnék beszámolni a családban lévő 5-6 iphone-al kapcsolatban. A kettő közül én mégis a Sony-t venném, nekem bejött az android, felsőbb kategóriában nincs vele gond, ha rendesen megírják és van alatta vas.


A másik, hogy egy 20-assal olcsóbb a Z3C.

2015. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Nekem külsőre az iPhone tény, hogy jobban tetszik, de a z3c se csúnya, szóval egyikkel sincs bajom, mind a kettő szép :)
2015. júl. 24. 10:31
 7/41 A kérdező kommentje:

Magyarul nekem annyi a fontos, hogyha a délelőtt folyamán használom végig, akkor délután 2kor még ne kelljen töltőre tenni :)

Fél év után ne kezdje el, hogy lefagy minden nap, szép képeket csináljon, lehetőleg elől is :)

És ha már rajta van 2 app, ne lassujon be :)

2015. júl. 24. 10:36
 8/41 Osynho ***** válasza:
Ezek alapvető dolgok ebben a kategóriában.
2015. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

lassuljon*

telefonjaimon általában sok zene + kép van, ezek mellé férjen el pár alkalmazás is:D

2015. júl. 24. 10:37
 10/41 A kérdező kommentje:
az a baj amúgy, hogy nem ismerem az ios-t, mennyire megbízható
2015. júl. 24. 10:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!