Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül rámentem a gyári...

Véletlenül rámentem a gyári adatok visszaállítására, és így törlődött minden képem, zeném, jegyzetem. Vissza lehet ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom, voltak-e biztonsági mentéseim, dropboxom vagy mim nem volt. Nagyon sok fontos dolog van rajta!

2015. júl. 24. 11:30
 1/5 anonim válasza:
nem lehet esetleg megpróbálhatod a google-ról szinkronizálni a telefonod hátha segít
2015. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy véletlenül. Én például direkt csináltam gyári visszaállítást mert kitöröltem valami fontosat és csak így lehetett megoldani.( Nálam még rá is kérdezett hogy biztosan ezt akarom mert akkor elvesznek az adatok, most ennyire nem figyeltél oda.)
2015. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha dropboxban vannak biztonsági mentéseid akkor talán visszaállíthatók az adatok, de ha nincs akkor meg mindegy majd gondolsz rá ezek után számítógépre is lementheted az adatokat én mondjuk így csinálom így nem kell vele annyit baszakodni hogy hogy töltsem le kitudja honnan.
2015. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Véletlenül.."


Na persze. pedig elég határozottan akadéskodik a készülék a hard reset előtt. Biztos ilyen next-next-ok-close tipusú szupermegfontolt felhasználó lehetsz. Ugyan fingod sincs róla, hogy volt-e mentésed, de attól szétnézhetsz a gmailban, gugli drájvban.

Lényeges viszont, hogy ezentúl se alkosd meg az adatmentési "stratégiád", majd csak elköszörülsz, ahogy eddig. A mem.kártya lehetőségeit se használd ki.

2015. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egy igen hosszú és bonyolult történet volt ez a véletlen, amit gondoltam nem osztok itt meg, sok oldalban...köszönöm a segítséget. keresgélek :D
2015. júl. 24. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!