Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonom a...

Beleejtettem a telefonom a vízbe. Mit tehetnék? Kamera nem működik, többi lent stb.

Figyelt kérdés

Beleejtettem a telefonom a vízbe . Elég hamar kikaptam,aztán még sikerült használni, de viszont a kamera nem működik egyáltalán,Facebook Messengerbe nem enged be. Kikapcsoltam ,és vissza ( igen,tudom buta vagyok,de nem tudtam ezt sajnos,hogy nem szabad)

Kikapcsoltam most.Valami ötlet?



2015. júl. 24. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is kikapcsolod, mert nem hiányzik egy rövidzárlat ami károsítja az áramköröket. Másodszor vedd le a hátlapot, vedd ki az akkut, és szárítsd oldalanként fél napig. Ne tedd ki közvetlen hőhatásnak. Ebben a melegben egy átlagos lakásbelső is elég meleg a szárításhoz.
2015. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azonnal kikellet volna venni az akksit nem pedig kapcsolgatni. tedd bele egy pohár rizsbe és szárítsd legalább 1 hétig. nehogy hajszárítózd
2015. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szirty ***** válasza:

Így van akkut AZONNAL ki kellett volna venni és egy hétig vagy kettőig bele se tenni.


Annak a készüléknek annyi! Tanulópénz...

2015. júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nem tudtam ezt sajnos,hogy nem szabad"


Csak kismilliószor írtuk már le. Így jártál.

2015. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most, hogy használtad és nem szedted ki azonnal az akkut, már javíthatatlan
2015. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kár volt bekapcsolni.

[link]

2015. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!